+420 232 003 050 – zákaznická linka

 po–pá 08:30–17:00

Informace

 

Největší nabídka

Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 

Diskrétní balení

Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 

Garance výkupu

Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 

5 kamenných prodejen

Prohlédněte si zboží na prodejnách v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě.
Zboží si můžete též vyzvednout na našem POINT místě v Liberci.
Máme s Puncovním úřadem uzavřenou dohodu o umožnění kontrolních internetových nákupů.

Aktuality

 

Zveme vás do nové prodejny Zlaťáky.cz v Ostravě

Autor: zlataky.cz | čtvrtek 18. září 2014

Dne 17. 9. 2014 se uskutečnilo slavnostní otevření nové prodejny Zlaťáky.cz v Ostravě za přítomnosti zástupců médií, populární zpěvačky Věra Špinarové a představenstva společnosti Link Holding a.s.

Na návštěvníky nové prodejny čekal bohatý doprovodný program, občerstvení a samozřejmě expozice investičních kovů včetně exkluzivních zlatých a stříbrných mincí z celého světa. Slavnostní zahájeni a přestřihnutí pásky převzala populární ostravská zpěvačka a patriotka Věra Špinarová.

Ostravská prodejna je již v pořadí třetí prodejnou se zlatem, stříbrem, drahými kovy, mincemi a medailemi a doplňuje tak stávající úspěšné prodejny v Praze a v Brně. Nový obchod se nachází v ulici Zámecká 21 a čerpá tak hlavně z atmosféry samotného centra města. Zlaťáky.cz se tímto stávají obchodníkem s nejvíce kamennými prodejnami v České republice. Prodejny jsou strategicky propojeny s významným internetovým obchodem stejného jména.

"Pro některé zákazníky je důležité vidět to, co kupují, zvlášť když se jedná o vyšší investice. Chtějí si daný produkt tzv. osahat, a my se jim snažíme vyjít vstříc. V Ostravě máme širokou zákaznickou základnu a věřím, že nová prodejna ji pomůže ještě více rozšířit," uvedl Jan Žák, člen představenstva společnosti LINK Holding, a.s.

Tímto vás srdečně zveme do naší nové prodejny v Ostravě a těšíme se na vaši návštěvu.
Zlaťáky.cz

otevreni_prodejna_ostrava_17_9_2014_zlataky_cz otevreni_prodejna_ostrava_17_9_2014_zlataky_cz otevreni_prodejna_ostrava_17_9_2014_zlataky_cz otevreni_prodejna_ostrava_17_9_2014_zlataky_cz otevreni_prodejna_ostrava_17_9_2014_zlataky_cz otevreni_prodejna_ostrava_17_9_2014_zlataky_cz
Starší aktuality


Archiv aktualit