+420 232 003 050 – zákaznická linka  po–pá 08:30–17:00
Košík
Výhody nákupu na zlataky.cz
 Největší nabídka
Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 Diskrétní balení
Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 Garance výkupu
Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 5 kamenných prodejen
Praha, Brno, Ostrava, Liberec a Bratislava.
Na těchto prodejnách si můžete prohlédnout nebo vyzvednout Vaše zboží.
 Partneři
Jsme oficiální smluvní partner
ČESKÉ NÁRODNÍ BANKY
Přehled puncovních značek
České puncovní značky

Aktuality

 

Zveme vás do nové prodejny Zlaťáky.cz v Ostravě

Autor: zlataky.cz | čtvrtek 18. září 2014

Dne 17. 9. 2014 se uskutečnilo slavnostní otevření nové prodejny Zlaťáky.cz v Ostravě za přítomnosti zástupců médií, populární zpěvačky Věra Špinarové a představenstva společnosti Link Holding a.s.

Na návštěvníky nové prodejny čekal bohatý doprovodný program, občerstvení a samozřejmě expozice investičních kovů včetně exkluzivních zlatých a stříbrných mincí z celého světa. Slavnostní zahájeni a přestřihnutí pásky převzala populární ostravská zpěvačka a patriotka Věra Špinarová.

Ostravská prodejna je již v pořadí třetí prodejnou se zlatem, stříbrem, drahými kovy, mincemi a medailemi a doplňuje tak stávající úspěšné prodejny v Praze a v Brně. Nový obchod se nachází v ulici Zámecká 21 a čerpá tak hlavně z atmosféry samotného centra města. Zlaťáky.cz se tímto stávají obchodníkem s nejvíce kamennými prodejnami v České republice. Prodejny jsou strategicky propojeny s významným internetovým obchodem stejného jména.

"Pro některé zákazníky je důležité vidět to, co kupují, zvlášť když se jedná o vyšší investice. Chtějí si daný produkt tzv. osahat, a my se jim snažíme vyjít vstříc. V Ostravě máme širokou zákaznickou základnu a věřím, že nová prodejna ji pomůže ještě více rozšířit," uvedl Jan Žák, člen představenstva společnosti LINK Holding, a.s.

Tímto vás srdečně zveme do naší nové prodejny v Ostravě a těšíme se na vaši návštěvu.
Zlaťáky.cz

otevreni_prodejna_ostrava_17_9_2014_zlataky_cz otevreni_prodejna_ostrava_17_9_2014_zlataky_cz otevreni_prodejna_ostrava_17_9_2014_zlataky_cz otevreni_prodejna_ostrava_17_9_2014_zlataky_cz otevreni_prodejna_ostrava_17_9_2014_zlataky_cz otevreni_prodejna_ostrava_17_9_2014_zlataky_cz
Starší aktuality


Archiv aktualit