+420 232 003 050 – zákaznická linka

 po–pá 08:30–17:00

Informace

 

Největší nabídka

Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 

Diskrétní balení

Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 

Garance výkupu

Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 

5 kamenných prodejen

Praha, Brno, Ostrava, Liberec a Bratislava.
Na těchto prodejnách si můžete prohlédnout nebo vyzvednout Vaše zboží.
Máme s Puncovním úřadem uzavřenou dohodu o umožnění kontrolních internetových nákupů.

O nás

Zlaťáky.cz založila v roce 2006 skupina lidí s vášní k numismatice a odvážným snem o vybudování společnosti, která v oblasti obchodu se zlatem a stříbrem nabídne investorům a sběratelům prvotřídní služby. Díky společnému úsilí se náš sen naplnil. Dnes patří Zlaťáky.cz mezi nejsilnější hráče na českém trhu a v oblasti numismatiky nabízejí dokonce největší výběr ve střední Evropě.

Na českém trhu prezentujeme nejlepší a nejkvalitnější světové i domácí produkty. Nabízíme investiční mince a slitky ze zlata, stříbra a dalších drahých kovů a také sběratelské zlaté a stříbrné mince. Každý měsíc vyřídíme přes 2 500 objednávek a máme více než 120 000 spokojených zákazníků. Naše ceny jsou jednoznačně nejvýhodnější na tuzemském trhu.


Naše hodnoty


Fair play

Fair play je v našem podnikání zásadou č. 1. Korektní a slušné chování vůči zákazníkům i konkurenci pokládáme za nezbytnou součást profesionálního přístupu. Zákazník je pro nás partnerem, s nímž sdílíme zálibu v drahých kovech.

Transparentnost

Hrajeme fér, takže nemáme co skrývat. Spolupracujeme s Českou národní bankou, ČM a dalšími důvěryhodnými partnery. S Puncovním úřadem jsme uzavřeli dohodu o umožnění internetových kontrolních nákupů.

Odbornost

Zlato a drahé kovy byly vždy bezpečným přístavem pro investory. I zde však hrají roli správné informace. Našim zákazníkům jsou k dispozici nejen zkušení investiční poradci, ale i analýzy a zpravodajství ze světových finančních trhů.

Důvěra a diskrétnost

Celých 99 % z více než dvou tisíc recenzí našich služeb na Heureka.cz. Podívejte se na kladné recenze Google Vážíme si toho, že nás naši zákazníci označují za solidní, diskrétní a důvěryhodnou společnost.

Společenská odpovědnost

Podporujeme nadaci Pomozte dětem, pomáháme malé Elišce trpící mozkovou obrnou, ve spolupráci s organizací Čmelák – Společnost přátel přírody jsme vysazovaly stromy a podporujeme další projekty v oblasti životního prostředí, kultury i vzdělání. Pokud máte nějaký zajímavý podnět, podělte se s námi o něj na pomahame@zlataky.cz.


Historické milníky


  • 2006 – založení společnosti Zlaťáky.cz
  • 2010 – zahájení spolupráce s největšími mezinárodními distributory drahých kovů
  • 2012 – otevření pobočky v historické části města Brna - Zelný trh
  • 2014 – otevření pobočky v Ostravě a rozšíření působnosti na Slovensko
  • 2015 – prodej unikátní stouncové mince v rekordní hodnotě 4 000 000 Kč
  • 2016 – obdrželi jsme prestižní zlatý certifikát Ověřeno zákazníky od portálu Heureka.cz
  • 2017 – roční obrat společnosti poprvé překonal jednu miliardu korun a dosáhl hodnoty 1 226 970 000 Kč
 

Ocenění, certifikáty, spolupráce


Moderní image firmy v očích veřejnosti je stejně důležitá jako její hospodářské výsledky. Usilujeme o vytvoření moderního pracoviště 21. století. Snažíme se snížit dopad naší činnosti na životní prostředí. Lidem, kteří v našem týmu pracují, vytváříme nadstandardní pracovní podmínky. Víme, že lidské zdroje jsou tím posledním místem, kde by se mělo šetřit.

Zapojili jsme se do několika projektů, sdružujících firmy a podnikatele se stejným pohledem na věc, ať už jde o rovné příležitosti, důraz na kvalitní služby poskytované zákazníkům či ekologický přístup k podnikání. Jsme signatáři Charty kvality ČR, organizované Českou společností pro jakost, o.s., a účastníme se projektu Zelená firma. Jsme držiteli řady dalších certifikátů a ocenění. A v neposlední řadě, spolupracujeme s těmi nejlepšími.