+420 232 003 050 – zákaznická linka  po–pá 08:30–17:00
Košík
Výhody nákupu na zlataky.cz
 Největší nabídka
Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 Diskrétní balení
Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 Garance výkupu
Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 6 kamenných prodejen
Praha, Brno, Ostrava, Liberec,
na Slovensku Bratislava a Košice.
Na těchto prodejnách si můžete prohlédnout nebo vyzvednout Vaše zboží.
 Partneři
Jsme oficiální smluvní partner
ČESKÉ NÁRODNÍ BANKY
Získali jsme ocenění
ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH FIREM
CZECH 100 BEST
České puncovní značky
Přehled puncovních značek
České puncovní značky

O nás

Společnost Zlaťáky vznikla v roce 2006. S rozjezdem e-shopu a první kanceláří a výdejním místem v Michalské ulici jsme začali realizovat naši vizi společnosti, která v oblasti obchodu s investičními kovy, zlatými a stříbrnými mincemi nabídne zákazníkům ve střední Evropě nejlepší služby za zachování férových příznivých cen.

On-line trh s investičním zlatem a stříbrem v Česku prakticky neexistoval. Během let jsme se vypracovali v největšího retailového obchodníka s drahými investičními kovy v Česku s miliardovým obratem, e-shopem, dceřinkou na Slovensku a celkem šesti kamennými prodejnami. Věříme, že i díky nám je dnes investiční zlato a stříbro jedním z investičních nástrojů, které zákazníci v Česku a na Slovensku stále častěji zařazují mezi své úspory nebo do svých investičních porfolií.

Naše hodnoty


Špičkové služby za nejlepší cenu

Špičkové služby za férové ceny

Víme, jak je pro naše zákazníky důležité investovat výhodně. Zakládáme si na nadstandardních službách a prvotřídním poměru cena/výkon. Máme vynikající hodnocení na portálech Heureka a Google.
Výkup investičního zlata

Výkup investičního zlata

Co našim zákazníkům prodáme, to od nich také vykoupíme. Transparentně uvádíme zboží, u kterého garantujeme zpětný výkup. Uvědomujeme si, že prodejem zlata a stříbra obchodní případ nekončí, ale začíná.
Důvěra a diskrétnost

Důvěra a diskrétnost

Důvěra je v obchodě s investičními kovy na prvním místě. Jsme diskrétní, nic neskrýváme a v našem oboru se neustále vzděláváme. Vždy se snažíme vyjít zákazníkovi vstříc a nabídnout mu řešení šité na míru.
Společenská odpovědnost

Společenská odpovědnost

Podporujeme dobročinné a společensky prospěšné projekty zaměřené především na sociální oblast, kulturu a životní prostředí. Pomáháme nejen v regionu, ze kterého pocházíme, ale i v rámci celé České republiky .

Zlaťáky - naše prodejny

Máme šest kamenných prodejen. Čtyři v Česku, dvě na Slovensku


Pro více informací o prodejnách v Praze, Brně, Ostravě, Liberci a na Slovensku v Bratislavě a Košicích, přejděte do sekce Kontakty.


Jsme kapitálově silnou společností


Od začátku našeho působení na českém trhu se řídíme pravidlem: prodejem investičního zlata či stříbra obchod nekončí, ale začíná. Zakládáme si na dlouhodobém vztahu se zákazníkem. V momentě, kdy se zákazník rozhodne prodat své zlaté či stříbrné mince/slitky, jsme mu plně k dispozici.

Abychom firma mohla garantovat zpětný výkup, potřebuje být kapitálově silná. Naše zákazníky upozorňujeme, aby si předem prověřili obchodníky, od kterých investiční zlato a stříbro nakupují a jejich podmínky zpětného výkupu.


Poslední tři roky Zlaťáků v číslechRok 2019


Tržba: 1,6 mld. Kč
1.2 tuny zlata, 16 tun stříbra
∅ cena zlata: 1 263 USD/oz

Rok 2018


Tržba: 1,4 mld. Kč
Prodali jsme 765 tis. mincí
∅ cena zlata: 1 296 USD/oz

Rok 2017


Tržba: 1,2 mld. Kč
Vyřídili jsme 46 232 objednávek
∅ cena zlata: 1 260 USD/oz