Aktuální ceny: Cena zlata 2417.57 USD/oz   Cena stříbra 31.363 USD/oz   USD 22.670 Kč   EUR 24.680 Kč  
Nákup v  

O společnosti ZLAŤÁKY®

Zabýváme se obchodováním s drahými investičními kovy, jako je zlato, stříbro, platina a palladium a patříme mezi nejsilnější hráče na českém trhu. Jsme největší retailový obchodník v oboru. Navštivte nás na našich kamenných prodejnách v České republice a na Slovensku. Poraďte se s našimi investičními poradci nebo si nakupte na našem e-shopu Zlaťáky.cz.

CO NABÍZÍME

Naše nabídka zahrnuje všechny podstatné celosvětově likvidní investiční produkty. Prodáváme i vykupujeme především zlaté a stříbrné investiční slitky a mince, sběratelské mince, sady a série zlatých, nebo stříbrných mincí nebo pamětní bankovky z české provenience.
Nabídku pravidelně doplňujeme o vybrané zajímavé investiční i sběratelské kousky.

CO VYKUPUJEME?

Zlaté a stříbrné
investiční slitky.

Zlaté a stříbrné investiční a sběratelské mince.

Nevykupujeme zlaté šperky, zlaté zuby, zlomkové zlato, úlomky zlatých mincí, apod.

Nevykupujeme zlaté mince nižší ryzosti než 900 tisícin.

PROČ VYBRAT ZLAŤÁKY

Spolehlivý a profesionální partner

Špičkové služby za nejlepší ceny

Víme, jak je pro naše zákazníky důležité investovat výhodně. Zakládáme si na nadstandardních službách při zachování příznivých cen. Navštivte nás na našich kamenných prodejnách. Máme vynikající hodnocení na portálech Heureka a Google.

Důvěra a diskrétnost

Důvěra je v obchodě s investičními kovy na prvním místě. Vůči zákazníkům jsme diskrétní, zároveň však transparentní a v našem oboru se neustále vzděláváme. Vždy se snažíme klientovi vyjít vstříc a nabídnout mu řešení šité na míru.

Výkup investičního zlata

Co našim zákazníkům prodáme, to od nich také vykoupíme. U vybraných produktů garantujeme zpětný odkup. Uvědomujeme si, že prodejem zlata a stříbra obchodní případ nekončí, ale začíná.

Společenská odpovědnost

Podporujeme dobročinné a společensky prospěšné projekty zaměřené především na sociální oblast, kulturu a životní prostředí. Pomáháme nejen v regionu, ze kterého pocházíme, ale i v rámci celé České republiky.

Kapitálově silná společnost

Abychom jako firma mohli garantovat zpětný výkup investičních kovů, potřebujeme být kapitálově silná společnost. A o tom, že se nám to daří, hovoří níže uvedený přehled našich ročních tržeb za posledních 6 let:

Posledních 6 let Zlaťáků v číslech:

2017

Tržba: 1,2 mld. Kč.
Vyřídili jsme 46 232 objednávek

Průměrná cena zlata:
1 260 USD/oz

2018

Tržba: 1,4 mld. Kč.
Prodali jsme 765 tis. mincí

Průměrná cena zlata:
1 296 USD/oz

2019

Tržba: 1,6 mld. Kč.
Prodali jsme 1.2 tuny zlata
a 16 tun stříbra

Průměrná cena zlata:
1 263 USD/oz

2020

Tržba: 1,7 mld. Kč.
Prodali jsme více než 2 mil. slitků

Průměrná cena zlata:
1 683 USD/oz

2021

Tržba: 1,85 mld. Kč.
Prodali jsme více než 0,5 tun numismatiky

Průměrná cena zlata:
1 788 USD/oz

2022

Tržba: 2,05 mld. Kč.
Obsloužili jsme 276 351 spokojených zákazníků

Průměrná cena zlata:
1 928 USD/ozDlouhodobý vztah se zákazníky

Od začátku našeho působení na českém trhu se řídíme pravidlem, že prodejem investičního zlata či stříbra obchod nekončí, ale začíná.

Zakládáme si na dlouhodobém vztahu se zákazníkem. V momentě, kdy se zákazník rozhodne prodat své zlaté či stříbrné mince nebo slitky ať už koupené u nás, nebo jinde, jsme mu plně k dispozici.

Naše zákazníky upozorňujeme, aby si předem prověřili obchodníky, od kterých investiční zlato a stříbro nakupují a jejich podmínky zpětného výkupu.

HISTORIE SPOLEČNOSTI


Značka Zlaťáky.cz vznikla v roce 2006, kdy se on-line trh s investičním zlatem a stříbrem v Česku začínal vyvíjet. S rozjezdem eshopu, první kanceláře a výdejního místa v Michalské ulici, jsme začali realizovat naši vizi - zachovat férové, příznivé ceny a přitom nabídnout zákazníkům v obchodu s investičními kovy nejlepší služby ve střední Evropě. Během let jsme se vypracovali v jedničku na trhu s drahými investičními kovy a s více než miliardovým ročním obratem. Expandovali jsme na slovenský trh, rozšířili prodejní síť a pobočky Zlaťáky.sk nyní na Slovensku najdete v Bratislavě, Košicích a Banské Bystrici. V České Republice jsou Zlaťáky.cz zastoupeny pobočkami v Praze, Brně, Ostravě, Liberci, Karlových Varech a od května 2023 také v Českých Budějovicích. S příchodem akcionáře, pana Karla Holoubka a začlenění značky do koncernu Holoubek Trade Group a.s., jsme v roce 2021 získali finanční stabilitu a zázemí nejvýznamnějšího obchodního holdingu v ČR a SR. Silné kapitálové zázemí nám umožnilo zahájit dynamický rozvoj v oblasti renovace a otevírání nových kamenných prodejen, navýšení skladových zásob a rozšíření nabídky zboží a služeb.
Společnost Safe Heritage a.s. se značkou Zlaťáky.cz si pravidelně přebírá každý rok ocenění českých 100 nejlepších společností v České republice v oborové kategorii "Dynamický růst a stabilita".

Budoucnost je ve zlatě!

Věříme, že investiční zlato a stříbro budou i nadále jedním z hlavních nástrojů, jak budou zákazníci v Česku a na Slovensku postupovat při uchování svých finančních rezerv, v boji s inflací nebo při vytváření svého investičního portfolia.


REGISTRACE U PUNCOVNÍHO ÚŘADU


Uzavřeli jsme dohodu u Puncovního úřadu o umožnění internetových kontrolních nákupů pro tyto subjekty:
Zlaťáky.cz – investiční zlato a numismatika s.r.o. – č. 13522
SAFE HERITAGE a.s. – č. 14625

JAKÉ OSOBNÍ ÚDAJE ZPRACOVÁVÁME?

ZPRACOVÁVÁME NÁSLEDUJÍCÍ OSOBNÍ ÚDAJE

Vaše identifikační a kontaktní údaje - jméno a příjmení, adresa bydliště, e-mailová adresa, telefonní číslo a Váš kontakt na sociálních sítích. V případě výkupů také údaje z Vašeho občanského průkazu a číslo bankovního účtu

Údaje ve Vašem účtu - informace o objednávkách, platbách a reklamacích. Vaše uživatelské jméno a heslo a informace o produktech, které u nás objednáváte

Všechna tato data nám pomáhají lépe s Vámi komunikovat, řešit případné problémy a nabídnout Vám produkty, které nejlépe odpovídají Vaším preferencím

Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 44.210.83.132

Holoubek koncern