232 003 050 – zákaznická linka 

po–pá 08:30–17:00

Konzultace zdarma

Informace

 

Diskrétní balení

Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 

Největší nabídka

Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 

Garance výkupu

Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 

4 prodejny

Prohlédněte si zboží na prodejnách v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě.
Máme s Puncovním úřadem uzavřenou dohodu o umožnění kontrolních internetových nákupů.

O nás

Drahé kovy byly odjakživa považovány za nejlepší formu uložení majetku. Finanční krize nikdy nezpůsobilo zlato, ale právě nedostatečné krytí měny tímto krásným a vzácným kovem. My, lidé ze společnosti Zlaťáky.cz, si tuto historickou pravdu dobře uvědomujeme a nabízíme snadný způsob, jak se proti nestabilitě a nebezpečí znehodnocení úspor účinně pojistit. Nevěříme současným pochybnostem ohledně budoucí role zlata jako bezpečného přístavu pro investory. Zlato jím bylo, je a vždy bude.

Pro novináře

Zlaťáky.cz založila v září 2007 skupina lidí, které spojila záliba v numismatice a společný sen - vybudovat společnost, nabízející ty nejlepší služby v oblasti obchodu se zlatem a stříbrem. Následující léta ukázala, že jsme se vydali správnou cestou nejlepší možné nabídky a především osobního přístupu ke každému klientovi.

Poskytujeme profesionální služby každému, kdo chce uložit své úspory ve formě drahých kovů. Patříme mezi nejsilnější hráče na českém trhu a v oblasti numismatiky nabízíme dokonce největší výběr ve střední Evropě. Garantujeme nejlepší cenu na českém trhu. Spokojený zákazník je pro nás prioritou číslo jedna a ročně se o tom přesvědčí více než 10 tis. našich klientů. Od vzniku společnosti naše služby využilo již více jak 50 tis. lidí. Jsme obchod s drahými kovy a numismatikou, oceněný portálem Heureka.cz prestižním zlatým certifikátem Ověřeno zákazníky.

Zastáváme názor, že klient, který se rozhodne chránit své úspory před inflací formou nákupu drahých kovů, musí být o těchto komoditách především neustále kvalitně informován. Všichni naši obchodníci poradí a pomohou s výběrem zboží, naplňujícím přesně Vaši představu. Tím ale naše služby zdaleka nekončí. Každý ze zákazníků nalezne po bezplatné registraci na našem portálu Zlaťáky.cz aktuální analýzy obchodování s drahými kovy a monitoring předních světových zpravodajských portálů, zabývajících se finančními trhy. Klient je pro nás především partnerem, který s námi sdílí zálibu v drahých kovech.