Aktuální ceny: Cena zlata 1943.92 USD/oz   Cena stříbra 22.45 USD/oz   USD 22.060 Kč   EUR 23.770 Kč  
Nákup v  

O nás

Společnost Zlaťáky vznikla v roce 2006. S rozjezdem e-shopu a první kanceláří a výdejním místem v Michalské ulici jsme začali realizovat naši vizi společnosti, která v oblasti obchodu s investičními kovy, zlatými a stříbrnými mincemi nabídne zákazníkům ve střední Evropě nejlepší služby za zachování férových příznivých cen.


On-line trh s investičním zlatem a stříbrem v Česku prakticky neexistoval. Během let jsme se vypracovali v největšího retailového obchodníka s drahými investičními kovy v Česku s miliardovým obratem, e-shopem a celkem osmi kamennými prodejnami, včetně tří na Slovensku. Věříme, že i díky nám je dnes investiční zlato a stříbro jedním z investičních nástrojů, které zákazníci v Česku a na Slovensku stále častěji zařazují mezi své úspory nebo do svých investičních portfolií.

Naše hodnoty


Špičkové služby za nejlepší cenu

Špičkové služby za férové ceny

Víme, jak je pro naše zákazníky důležité investovat výhodně. Zakládáme si na nadstandardních službách a prvotřídním poměru cena/výkon. Máme vynikající hodnocení na portálech Heureka a Google.
Výkup investičního zlata

Výkup investičního zlata

Co našim zákazníkům prodáme, to od nich také vykoupíme. Transparentně uvádíme zboží, u kterého garantujeme zpětný výkup. Uvědomujeme si, že prodejem zlata a stříbra obchodní případ nekončí, ale začíná.
Důvěra a diskrétnost

Důvěra a diskrétnost

Důvěra je v obchodě s investičními kovy na prvním místě. Jsme diskrétní, nic neskrýváme a v našem oboru se neustále vzděláváme. Vždy se snažíme vyjít zákazníkovi vstříc a nabídnout mu řešení šité na míru.
Společenská odpovědnost

Společenská odpovědnost

Podporujeme dobročinné a společensky prospěšné projekty zaměřené především na sociální oblast, kulturu a životní prostředí. Pomáháme nejen v regionu, ze kterého pocházíme, ale i v rámci celé České republiky .Máme osm kamenných prodejen. Pět v Česku, tři na Slovensku


Pro více informací o prodejnách v Praze, Brně, Ostravě, Liberci a Karlových Varech a na Slovensku v Bratislavě, Banské Bystrici a Košicích, přejděte do sekce Kontakty.


Jsme kapitálově silnou společností


Od začátku našeho působení na českém trhu se řídíme pravidlem: prodejem investičního zlata či stříbra obchod nekončí, ale začíná. Zakládáme si na dlouhodobém vztahu se zákazníkem. V momentě, kdy se zákazník rozhodne prodat své zlaté či stříbrné mince/slitky, jsme mu plně k dispozici.

Aby firma mohla garantovat zpětný výkup, potřebuje být kapitálově silná. Naše zákazníky upozorňujeme, aby si předem prověřili obchodníky, od kterých investiční zlato a stříbro nakupují a jejich podmínky zpětného výkupu.


Posledních 5 let Zlaťáků v číslechRok 2021


Tržba: 1,85 mld. Kč
1.8 tuny zlata
∅ cena zlata: 1 788 USD/oz

Rok 2020


Tržba: 1,7 mld. Kč
Více jak 1 mil. mincí
∅ cena zlata: 1 683 USD/oz

Rok 2019


Tržba: 1,6 mld. Kč
1.2 tuny zlata, 16 tun stříbra
∅ cena zlata: 1 263 USD/oz

Rok 2018


Tržba: 1,4 mld. Kč
Prodali jsme 765 tis. mincí
∅ cena zlata: 1 296 USD/oz

Rok 2017


Tržba: 1,2 mld. Kč
Vyřídili jsme 46 232 objednávek
∅ cena zlata: 1 260 USD/oz


Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 3.236.24.215

Holoubek koncern