Aktuální ceny: Cena zlata 2335.18 USD/oz   Cena stříbra 30.3515 USD/oz   USD 22.670 Kč   EUR 24.570 Kč  
Nákup v  

Prodejna České Budějovice

Investiční zlato a investiční stříbro

České Budějovice
Piano Business Center
Lidická tř. 2331/6a, 370 01 České Budějovice

Provozní doba:
Pondělí až pátek 09:00–17:00


Wi-fi
Platba kartou
*
Privátní místnost
Privátní parkování
Bezbariérový přístup

Prostor je monitorován kamerami a napojen na bezpečnostní službu  

* Platba kartou se vztahuje jen na určité produkty. Investiční kovy kartou platit nelze.

 

Investiční poradci


Daniel Šinákl
investiční poradce
Dagmar Hajská
investiční poradce

V NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNĚ V ČESKÝ BUDĚJOVICÍCH


Vám nabízíme rozmanitou škálu celosvětově likvidních investičních produktů. Prodáváme i vykupujeme především zlaté a stříbrné investiční slitky a mince, sběratelské mince, sady a série zlatých, nebo stříbrných mincí nebo pamětní bankovky z české provenience. Disponujeme největšími zásobami fyzického zlata a stříbra. Naši nabídku pravidelně doplňujeme o zajímavé investiční i sběratelské kousky. Přijďte si potěžkat pravé zlato nejvyšší kvality, protože Budoucnost je ve zlatě.


PROHLÉDNĚTE SI NAŠÍ PRODEJNU V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

GPS Navigace/souřadnice: 48°58'06.8"N 14°28'29.1"E


AUTOMOBIL:
Z dálnice D3 na kruhovém objezdu vyjeďte prvním výjezdem na silnici č. 34 a pokračujte rovně. Na kruhovém objezdu vyjeďte druhým výjezdem na silnici 3 a pokračujte po ulici Generála Píky směr centrum. Na světelné křižovatce odbočte doleva na ulici Nádražní a pokračujte rovně přes ulici Mánesova. Na světelné křižovatce odbočte doleva na ulici Lidická tř. - pobočka Zlaťáky.cz se nachází na rohu v budově Piano business center po pravé straně.

Dostupné parkování: Kryté parkoviště v suterénu Piano business center


AUTOBUS:
zastávka Koh-i-noor - autobusová linka č. 7. Ze zastávky se vydejte rovně směrem k budově Piano business center, pobočka Zlaťáky.cz se nachází v přízemí budovy z rohu ulice Lidická tř.
Čas cesty od zastávky autobusu pěšky cca 1 min.

zastávka U Soudu / Poliklinika Jih - autobusové linky č. 5, 16. Ze zastávky se vydejte doprava směrem k budově Piano business center, pobočka Zlaťáky.cz se nachází v přízemí budovy po levé straně.
Čas cesty od zastávky autobusu pěšky cca 4 min.


VLAK:
Hlavní nádraží České Budějovice. Z vlakové stanice se vydejte doleva po ulici Mánesova směrem k budově Piano business center, pobočka Zlaťáky.cz se nachází v přízemí budovy po levé straně.
Čas cesty od zastávky autobusu pěšky cca 20 min.

Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 44.200.86.95

Holoubek koncern