Upozornění: Sledujte aktuální změny obchodních podmínek Více informací najdete zde. Současně tím dochází ke změně fixačních pravidel.

+420 232 003 050 – zákaznická linka

 po–pá 08:30–17:00

Informace

 

Největší nabídka

Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 

Diskrétní balení

Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 

Garance výkupu

Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 

5 kamenných prodejen

Praha, Brno, Ostrava, Liberec a Bratislava.
Na těchto prodejnách si můžete prohlédnout nebo vyzvednout Vaše zboží.
Máme s Puncovním úřadem uzavřenou dohodu o umožnění kontrolních internetových nákupů.

Oznámení

Vážení zákazníci,

vzhledem k mimořádné situaci, kterou v těchto dnech zažíváme a s ohledem na aktuální nařízení vlády České republiky si Vás dovolujeme informovat o následujících opatřeních.

2/4/2020 Aktuální informace
 
Pandemie koronaviru, následná opatření vlád a panika na světových trzích mají přímý dopad na celosvětovou poptávku po fyzických drahých kovech, ale i na jejich nabídku. Čelíme bezprecedentní situaci v mnoha oblastech života i podnikání (například jedním z nejpostiženějších regionů ve Švýcarsku je region Ticino, který je sídlem většiny rafinerií).

Z výše uvedených důvodů je aktuálně omezena nabídka drahých kovů:
 
Pokud jste u nás učinili objednávku a zafixovali cenu, můžete si být dodáním zboží jisti.
Přijaté objednávky zpracováváme v pořadí, v jakém byly přijaty.
Žádný zákazník nebude zvýhodněn. O svoje drahé kovy nepřijdete.

S našimi dodavateli neustále komunikujeme.
O nových skutečnostech Vás budeme neprodleně informovat.

PROSÍME O STRPENÍ, ZÁKAZNÍKY SAMI KONTAKTUJEME!
(nevolejte, prosím)

Kamenné prodejny jsou uzavřeny
 
V souladu s nařízením vlády budou dočasně uzavřeny naše kamenné prodejny v Praze, Brně, Ostravě a Liberci. E-shop je i nadále v provozu.

V důsledku enormního zájmu o produkty z drahých kovů momentálně čelíme dramatickému množství telefonátů a e-mailů. Žádáme Vás o shovívavost v rychlosti vyřizování Vašich požadavků.

U dodávek zboží rovněž prosíme o shovívavost.
Vzhledem ke komplikacím v mezinárodní přepravě dochází ke zpožďování dodávek. Na zajištění přepravy od našich dodavatelů intenzivně pracujeme a hledáme možné i nemožné cesty, jak dostat zboží až na náš sklad.

Upravujeme dodací a platební podmínky

Od neděle 15. března od 12:00 platí nové dodací a platební podmínky: dodání bude možné pouze Českou poštou, platba předem na bankovní účet.

Na objednávky od 2 500 Kč zavádíme poštovné zdarma. Toto opatření platí až do odvolání na všechny nové objednávky a také na všechny objednávky, které jsme přijali a do pátku 13. března nevyexpedovali z našeho skladu.

Výkupy na prodejně (po telefonické dohodě) možné a samozřejmě korespondenčně nadále provozujeme
 
Investiční kovy nadále i vykupujeme. Dbejte, prosím, zvýšené opatrnosti při balení zásilek. Na poškozené mince a slitky bohužel musíme uplatit srážku z výkupní ceny podle stupně poškození. Před odesláním zboží je nezbytné vyplnit výkupní formulář.
 
U dočasně nedostupného zboží bez deklarované prodejní ceny náš systém bohužel neumožňuje zobrazit ani výkupní cenu. Pro informaci o výkupní ceně nás, prosím, kontaktujte na zákaznické lince: +420 232 003 050 (po–pá 08:30–17:00).
 
Pokud požadujete vykoupit nestandardní množství zboží (velké množství slitků či mincí), kontaktujte nás rovněž na výše uvedené zákaznické lince.

Buďte ohleduplní
 
Investice do drahých kovů se jeví být vhodnou formou ochrany majetku v období krize, a to nejen pro svůj potenciál růstu, ale i pro svou velkou likviditu a možnost použití mincí a slitků jako alternativních peněz. Existují však ještě vzácnější komodity, než jsou drahé kovy. Jsou to zdraví a životy nás a našich blízkých. Sledujte aktuální informace, řiďte se doporučením autorit a zbytečně neriskujte, abyste neohrozili sebe, své blízké, ale i všechny lidi ve svém okolí. V dnešních dnech se vzedmula obrovská vlna aktivismu a solidarity, která nám dává naději, že když všichni potáhneme za jeden provaz, nic nás nezlomí.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám pevné zdraví!

Lukáš Jankovský
předseda představenstva