Aktuální ceny: Cena zlata 1964.3 USD/oz   Cena stříbra 24.247 USD/oz   USD 21.850 Kč   EUR 23.540 Kč  
Nákup v  

Dodací a skladovací podmínky

Nabízíme několik způsobů dodání zboží. Ve všech případech jste v průběhu zpracování Vaší objednávky informováni o jejím stavu, ať už mailovými zprávami či ve Vaší administraci - Moje objednávky. Objednané zboží, které je skladem, je expedováno do 48 hodin (platí pouze v pracovních dnech) od potvrzení objednávky.


Osobní odběr

Zboží si můžete vyzvednout osobně v našich 9 kamenných prodejnách: Praha, Brno, Ostrava, Liberec, Karlovy Vary, České BudějoviceBratislavaKošice a Banská Bystrica

 

Úschova objednávek

V rámci našich poboček můžete rovněž využít úschovy Vašich uhrazených objednávek. Tato služba je po dobu 1 měsíce (od data potvrzení,připravenosti a kompletní, zaplacené objednávky) zcela zdarma. Po uplynutí tohoto období je za každý další den uskladnění služba zpoplatněna za těchto podmínek:

ObjednávkaCena za uskladnění
do 270.000 Kč
39 Kč/den
od 270.000 Kč do 1.000.000 Kč
59 Kč/den
od 1.000.000 Kč do 10.000.000 Kč
79 Kč/den
nad 10.000.000 Kč
99 Kč/den
 

Základní charakteristika:

 • Zboží je plně pojištěno
 • Služba uskladnění je určena jak pro fyzické, tak i právnické osoby
 • Vyúčtování probíhá vždy 1x měsíčně
 • Úhrada poplatku za uskladnění se provádí v hotovosti při převzetí objednávky, případně bezhotovostním převodem.
 • V případě, že není poplatek za uskladnění ze strany klienta uhrazen, má obchodník právo zboží nevydat dle VOP.Dodání Českou poštou

Služba České pošty je určena zákazníkům pro dopravu v rámci ČR.

 • Ať jste zvolili platbu na dobírku nebo jste platili předem, zásilka bude doručena na Vaši dodací adresu, resp. na pobočku České pošty nejblíže adrese doručení.
 • Na pobočce České pošty bude zásilka uložena v případě nedoručení, a to po dobu 10 dní. Po této době bude zásilka vrácena jako nedoručitelná.
 • V případě, že jste za zboží neplatili předem, za zboží zaplatíte v hotovosti při předání.
 • Zboží zaslané na dobírku je v případě zaslání investičních kovů uloženo na poště po dobu 10 dní
 • Na dobírku zasíláme zboží do 120 000 Kč

Pokud chcete zjistit kde se Vaše zásilka právě nachází, využijte online služby zde - sledování zásilek od České pošty.

Poštovné a balné je kalkulováno dle hodnoty balíku (viz. Tabulka níže).

Poštovné Česká republika

ObjednávkaCena poštovného
do 8 000 Kč99 Kč
20 000 Kč0 Kč
40 000 Kč0 Kč
100 000 Kč0 Kč
250 000 Kč0 Kč
500 000 Kč0 Kč
1 000 000 Kč0 Kč

Poplatek za dobírku v ČR: 54 Kč


 

Poštovné v EU

Objednávka:Cena poštovného:
do 10 000 Kč 450 Kč
do 50 000 Kč 1 500 Kč
do 1 000 000 Kč 2 850 Kč

Na dobírku do zemí EU nezasíláme.
Diskrétní balení zásilek

Velice si vážíme, že jste projevil/a zájem o nákup zboží z našeho e-shopu. Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.

Diskretni balicky 01 Diskretni balicky 02

Balení zboží/ obal zásilky
Všechny objednávky jsou baleny do kartonových krabic, které jsou vyplněny pěnovou vystýlkou, aby se zabránilo poškození. Kartonová krabice spolu se zbožím je dále vložena do plastové obálky určené pro cenné psaní. Na finálním obalu obálky je nalepen štítek z on-line sytému České pošty s adresou doručení a se zpáteční adresou znějící na jméno SAFE HERITAGE, a.s., Vodičkova 682/20 Praha 1 - Nové Město.

Pojištění
Všechny zaslané zásilky jsou pojištěny Českou poštou do hodnoty Vaší objednávky. Nemusíte tedy mít žádnou obavu ze ztráty zásilky. Rozlišujeme následující typy a označení zásilek, které se liší též pojistným limitem plnění:

 • "cenné psaní" - tato zásilka je pojištěna až do hodnoty 1.000.000 Kč
 • "cenný balík" - tato zásilka je pojištěna až do hodnoty 1.000.000 Kč

Kamerový systém
Prostor, ve kterém balíme zásilky, je pod neustálým dohledem kamerového systému. Celý proces od vyskladnění vašeho zboží, předání na expedici až po jeho zabalení a předání České poště je zaznamenán a uchován po určitou přesně stanovenou dobu na našem úložišti. V případě jakýchkoliv pochyb týkajících se doručení a obsahu zásilky jsme schopni doložit průběh její expedice záznamem z našeho kamerového systému.

Diskrétnost
Všechny zásilky s objednaným zbožím balíme zcela diskrétně a bez jakýchkoliv reklamních nebo identifikačních znaků. V žádném případě není možné z obalu identifikovat o jakou zásilku se jedná a jaký sortiment zboží obsahuje. ZASÍLÁME ZCELA DISKRÉTNĚ. Ukázku vzhledu zásilek naleznete na níže uvedených obrázcích.

Diskretni balicky Diskretni balicky 04


Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 44.192.79.149

Holoubek koncern