Aktuální ceny: Cena zlata 2436.09 USD/oz   Cena stříbra 32.181 USD/oz   USD 22.700 Kč   EUR 24.670 Kč  
Nákup v  

Prodejna Brno

Investiční zlato a investiční stříbro

prodejna Brno
Trinity Office Center
Úzká 488/8, 602 00 Brno

Provozní doba:
Pondělí až pátek 09:00–17:00


Wi-fi
Platba kartou
*
Privátní místnost
Privátní parkování
Bezbariérový přístup

Prostor je monitorován kamerami a napojen na bezpečnostní službu  

* Platba kartou se vztahuje jen na určité produkty. Investiční kovy kartou platit nelze.

 

Investiční poradci


Bc. Jan Kovařík
investiční poradce
Pavel Špatný
investiční poradce

V NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNĚ V BRNĚ


Vám nabízíme rozmanitou škálu celosvětově likvidních investičních produktů. Prodáváme i vykupujeme především zlaté a stříbrné investiční slitky a mince, sběratelské mince, sady a série zlatých, nebo stříbrných mincí nebo pamětní bankovky z české provenience. Disponujeme největšími zásobami fyzického zlata a stříbra. Naši nabídku pravidelně doplňujeme o zajímavé investiční i sběratelské kousky. Přijďte si potěžkat pravé zlato nejvyšší kvality, protože Budoucnost je ve zlatě.


PROHLÉDNĚTE SI NAŠÍ BRNĚNSKOU PRODEJNU

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

GPS Navigace/souřadnice: 49°11'18.6"N 16°36'48.4"E


AUTOMOBIL:
z dálnice D1 - vyjeďte výjezdem 194 směr Brno-Centrum. Pokračujte rovně po ulici Vídeňská, směr centrum. Držte se vpravo a pokračujte rovně po ulici Heršpická. Na světelné křižovatce odbočte doprava na ulici Opuštěná. Na druhé světelné křižovatce odbočte doleva na ulici Trnitá. Na světelné křižovatce odbočte doprava na ulici Úzká - pobočka Zlaťáky.cz se nachází po pravé straně v Trinity Office Center na ulici Vaňkovka.

Dostupné parkování: Placené parkoviště Galerie Vaňkovka


VLAK:
Nádraží Brno Hlavní nádraží. Ze stanice se vydejte pěšky přes nadchod a pokračujte doprava po ulici Uhelná. Odbočte doleva směrem ke Galerii Vaňkovka na ulici Trnitá - pobočka Zlaťáky.cz se nachází po levé straně v Trinity Office Center na ulici Vaňkovka.
Čas cesty od vlakové stanice pěšky cca 7 min.

Nádraží Brno Dolní nádraží. Ze stanice se vydejte pěšky směrem doprava po ulici Rosická a pokračujte rovně po ulici Trnitá - pobočka Zlaťáky.cz se nachází po pravé straně v Trinity Office Center na ulici Vaňkovka.
Čas cesty od vlakové stanice pěšky cca 7 min.


AUTOBUS:
zastávka Úzká, autobusové linky č. 48, 50, 63. Ze zastávky se vydejte pěšky na ulici Vaňkovka - pobočka Zlaťáky.cz se nachází před Vámi v Trinity Office Center na ulici Vaňkovka.
Čas cesty od autobusové zastávky pěšky cca 1 min.

Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 44.200.86.95

Holoubek koncern