Aktuální ceny: Cena zlata 2320.99 USD/oz   Cena stříbra 29.2155 USD/oz   USD 22.900 Kč   EUR 24.650 Kč  
Nákup v  

Prodejna Liberec

Investiční zlato a investiční stříbro

prodejna Liberec
Hodkovická 109, 463 12 Liberec

Provozní doba:
Pondělí až pátek 09:00–17:00


Wi-fi
Platba kartou
*
Privátní místnost
Privátní parkování
Bezbariérový přístup

Prostor je monitorován kamerami a napojen na bezpečnostní službu  

* Platba kartou se vztahuje jen na určité produkty. Investiční kovy kartou platit nelze.

 

Investiční poradci


Pavel Švec
investiční poradce

V NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNĚ V LIBERCI


Vám nabízíme rozmanitou škálu celosvětově likvidních investičních produktů. Prodáváme i vykupujeme především zlaté a stříbrné investiční slitky a mince, sběratelské mince, sady a série zlatých, nebo stříbrných mincí nebo pamětní bankovky z české provenience. Disponujeme největšími zásobami fyzického zlata a stříbra. Naši nabídku pravidelně doplňujeme o zajímavé investiční i sběratelské kousky. Přijďte si potěžkat pravé zlato nejvyšší kvality, protože Budoucnost je ve zlatě.


PROHLÉDNĚTE SI NAŠÍ LIBERECKOU PRODEJNU

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

GPS Navigácia/súradnice: 50°44'30.0"N 15°03'24.9"E


AUTOMOBIL:
Z dálnice D35 vyjeďte vpravo sjezdem č. 35 směr Ještěd/ Doubí. Na kruhovém objezdu vyjeďte prvním výjezdem směr Doubí/ Vesec. Pokračujte rovně po ulici Doubská, odbočte doleva po ulici Doubská a následně odbočte doleva na ulici Hodkovická a pokračujte rovně - pobočka Zlaťáky.cz se nachází po levé straně.

Dostupné parkování: Soukromé parkoviště před budovou prodejny


AUTOBUS:
zastávka Kamenická, autobus č. 540345. Ze zastávky se vydejte směrem Doubí - pobočka Zlaťáky.cz se nachází po pravé straně.
Čas cesty od autobusové zastávky pěšky cca 5 min


VLAK:
nádraží Liberec Rochlice. Ze stanice se vydejte směrem doprava po ulici Hodkovická - pobočka Zlaťáky.cz se nachází po pravé straně.
Čas cesty od vlakové stanice pěšky cca 10 min.

Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 44.220.44.148

Holoubek koncern