Aktuální ceny: Cena zlata 2354.545 USD/oz   Cena stříbra 30.5815 USD/oz   USD 23.100 Kč   EUR 24.780 Kč  
Nákup v  

Prodejna Košice

Investiční zlato a investiční stříbro

prodejna Košice
Hlavná 6, 040 01 Košice

Provozní doba:
Pondělí až pátek 09:00–17:00


Wi-fi
Platba kartou
*
Privátní místnost
Privátní parkování
Bezbariérový přístup

Prostor je monitorován kamerami a napojen na bezpečnostní službu  

* Platba kartou se vztahuje jen na určité produkty. Investiční kovy kartou platit nelze.

 

Investiční poradci


Bc. Miroslav Kiss
investičný poradca

V NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNĚ V KOŠICÍCH


Vám nabízíme rozmanitou škálu celosvětově likvidních investičních produktů. Prodáváme i vykupujeme především zlaté a stříbrné investiční slitky a mince, sběratelské mince, sady a série zlatých, nebo stříbrných mincí nebo pamětní bankovky z české provenience. Disponujeme největšími zásobami fyzického zlata a stříbra. Naši nabídku pravidelně doplňujeme o zajímavé investiční i sběratelské kousky. Přijďte si potěžkat pravé zlato nejvyšší kvality, protože Budoucnost je ve zlatě.


PROHLÉDNĚTE SI NAŠÍ PRODEJNU V KOŠICÍCH

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

GPS Navigácia/súradnice: 48°43'04.6"N 21°15'32.7"E


AUTOMOBIL:
Na silnici E50 sjeďte vpravo na 427 km směr Košice-Sever - držte se vlevo a pokračujte po E50 rovně přes Prešovskou cestu směr Miskolc / Rožňava. Pokračujte doprava směr Staré Mesto a jeďte rovně po ulici Palackého. Na křižovatce Palackého - Jantarová odbočte doprava směrem na Senný trh a pokračujte po ulici Protifašistických bojovníkov. U městské plovárny odbočte doleva na ulici Roosveltova a pokračujte rovně - pobočka Zlaťáky.sk se nachází po pravé straně.

Dostupné parkování: Volná parkovací místa na ulici Roosveltova, placené parkoviště před hotelem Hilton

AUTOBUS:
zastávka námestie Osloboditeľov, autobusové linky č. 10, 15, 16, 19, 20, 21, 23, 25, 32, 52, 56, 71, 72. Ze zastávky se vydejte doprava kolem budovy Tatra banky a pokračujte rovně po Hlavní ulici - pobočka Zlaťáky.sk se nachází po levé straně.
Čas cesty od zastávky autobusu pěšky cca 2 min.

TRAMVAJ:
zastávka námestie Osloboditeľov, tramvajové linky č. č.1, 2, 3, 4, 5, 6, 7. Ze zastávky se vydejte doprava kolem budovy Tatra banky a pokračujte rovně po Hlavní ulici - pobočka Zlaťáky.sk se nachází po levé straně.
Čas cesty od zastávky tramvaje pěšky cca 2 min.

VLAK:
Železniční stanice Košice. Z nádraží se vydejte doleva a pokračujte rovně po ulici Staničné námestie a směrem doleva kolem parku na Drevnom trhu. Pokračujte rovně po ulici Rooseveltova - pobočka Zlaťáky.sk se nachází na křižovatce s ulicí Hlavná po pravé straně.
Čas cesty od vlakové stanice pěšky cca 16 min.
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 100.28.2.72

Holoubek koncern