Aktuální ceny: Cena zlata 2320.99 USD/oz   Cena stříbra 29.2155 USD/oz   USD 22.900 Kč   EUR 24.650 Kč  
Nákup v  

Prodejna Ostrava

Investiční zlato a investiční stříbro

prodejna Ostrava
Tyršova 1250/6, 702 00 Ostrava

Provozní doba:
Pondělí až pátek 09:00–17:00


Wi-fi
Platba kartou
*
Privátní místnost
Privátní parkování
Bezbariérový přístup

Prostor je monitorován kamerami a napojen na bezpečnostní službu  

* Platba kartou se vztahuje jen na určité produkty. Investiční kovy kartou platit nelze.

 

Investiční poradci


Ing. Jakub Petruška
investiční poradce
Martina Kašpárková
investiční poradce

V NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNĚ V OSTRAVĚ


Vám nabízíme rozmanitou škálu celosvětově likvidních investičních produktů. Prodáváme i vykupujeme především zlaté a stříbrné investiční slitky a mince, sběratelské mince, sady a série zlatých, nebo stříbrných mincí nebo pamětní bankovky z české provenience. Disponujeme největšími zásobami fyzického zlata a stříbra. Naši nabídku pravidelně doplňujeme o zajímavé investiční i sběratelské kousky. Přijďte si potěžkat pravé zlato nejvyšší kvality, protože Budoucnost je ve zlatě.


PROHLÉDNĚTE SI NAŠÍ OSTRAVSKOU PRODEJNU

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

GPS Navigace/souřadnice: 49°50'03.6"N 18°17'23.7"E


AUTOMOBIL:
Z dálnice D1 vyjeďte sjezdem č. 361 směr Ostrava Centrum a Přívoz. Pokračujte po silnici č. 56. Na kruhovém objezdu vyjeďte druhým výjezdem, směr centrum po silnici Mariánskohorská. Odbočte vpravo na ulici nádražní, směr Gorkého. Odbočte vlevo k náměstí Dr. Edvarda Beneše - pobočka Zlaťáky.cz se nachází před vámi na rohu ulice Zámecká.

Dostupné parkování: Placené parkoviště hotelu Imperial


AUTOBUS:
zastávka ÚAN. Ze zastávky se vydejte pěšky na most směr Forum Nová Karolina. Projděte obchodním domem a pokračujte rovně směr ulice 28. října k náměstí Edvarda Beneše - pobočka Zlaťáky.cz se nachází na rohu ulice Zámecká.
Čas cesty od autobusové zastávky pěšky cca 15 min.


TRAMVAJ:
Zastávka Nádraží Libeň nebo zastávka Elektra - tramvajové linky č. 1, 2, 6, 8. Ze zastávky se vydejte pěšky směrem k náměstí Edvarda Beneše - pobočka Zlaťáky.cz se nachází na rohu ulice Zámecká.
Čas cesty od zastávky tramvaje pěšky cca 2 min.

zastávka Výstaviště - tramvajové linky č. 4, 10, 12, 14. Ze zastávky se vydejte pěšky směrem k náměstí Edvarda Beneše - pobočka Zlaťáky.cz se nachází na rohu ulice Zámecká.
Čas cesty od zastávky tramvaje pěšky cca 3 min.


VLAK:
nádraží Ostrava - Stodolní. Ze stanice se vydejte rovně přes ulici Stodolní. Odbočte doprava na ulici Nádražní a pokračujte rovně k náměstí Edvarda Beneše - pobočka Zlaťáky.cz se nachází na rohu ulice Zámecká.
Čas cesty od vlakové stanice pěšky cca 15 minut.

nádraží Ostrava - Střed. Ze zastávky se vydejte pěšky na most směr Forum Nová Karolina. Projděte obchodním domem a pokračujte rovně směr ulice 28. října k náměstí Edvarda Beneše - pobočka Zlaťáky.cz se nachází na rohu ulice Zámecká.
Čas cesty od vlakové stanice pěšky cca 15 min.

Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 44.220.44.148

Holoubek koncern