Aktuální ceny: Cena zlata 2424.435 USD/oz   Cena stříbra 31.5585 USD/oz   USD 22.670 Kč   EUR 24.680 Kč  
Nákup v  

Prodejna Bratislava

Investiční zlato a investiční stříbro

prodejna Bratislava
Obchodné centrum CITY GATE
Gorkého 17, 811 01 Bratislava

Provozní doba:
Pondělí až pátek 09:00–17:00


Wi-fi
Platba kartou
Privátní místnost
Privátní parkování
Bezbariérový přístup

Prostor je monitorován kamerami a napojen na bezpečnostní službu  

* Platba kartou se vztahuje jen na určité produkty. Investiční kovy kartou platit nelze.

 

Investiční poradci


Mgr. Martin Lukáč
investičný poradca
Mgr. Jana Jalcová
investičný poradca
Ing. Matej Čeleš
obchodný riaditeľ SK

V NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNĚ V BRATISLAVĚ


Vám nabízíme rozmanitou škálu celosvětově likvidních investičních produktů. Prodáváme i vykupujeme především zlaté a stříbrné investiční slitky a mince, sběratelské mince, sady a série zlatých, nebo stříbrných mincí nebo pamětní bankovky z české provenience. Disponujeme největšími zásobami fyzického zlata a stříbra. Naši nabídku pravidelně doplňujeme o zajímavé investiční i sběratelské kousky. Přijďte si potěžkat pravé zlato nejvyšší kvality, protože Budoucnost je ve zlatě.


PROHLÉDNĚTE SI NAŠÍ PRODEJNU V BRATISLAVĚ

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

GPS Navigace/souřadnice: 48°08'37.4"N 17°06'44.8"E


AUTOMOBIL:
Z dálnice E65 vyjeďte pravým výjezdem směr Centrum/Patrónka a pokračujte rovně po dálnici č. 2. Na světelné křižovatce odbočte doleva na ul. Hodžovo námestie a pokračujte rovně přes Námestie 1. mája. Odbočte doprava na Kollárovo námestie, na světelné křižovatce odbočte doleva na ul. Mickiewiczova, doprava na ulici 29. Augusta a doprava na ulici Špitálská. Přes světelnou křižovatku pokračujte rovně na ulici Námestie SNP, poté odbočte doprava na ulici Gorkého - pobočka Zlaťáky.sk se nachází po pravé straně.


TROLEJBUS:
zastávka Rajská, trolejbusové linky č. 60, 72. Ze zastávky se vydejte pěšky po ulici Cintorínská kolem Prior Bratislava. Odbočte doprava na ulici Dunajská, doleva na ulici Štúrova a doprava na ulici Gorkého - pobočka Zlaťáky.sk se nachází po pravé straně.
Čas cesty od zastávky trolejbusu cca 6 min.


TRAMVAJ:
zastávka Centrum - tramvajové linky č. 1, 3, 4. Ze zastávky se vydejte pěšky po ulici Námestie SNP. Odbočte doprava na ulici Gorkého - pobočka Zlaťáky.sk se nachází po pravé straně.
Čas cesty od zastávky tramvaje cca 4 min.

zastávka Jesenského - tramvajové linky č. 1,4. Ze zastávky se vydejte pěšky na ulici Štúrova a pokračujte doleva. Odbočte doleva na ulici Gorkého - pobočka Zlaťáky.sk se nachází po pravé straně.
Čas cesty od zastávky tramvaje cca 2 min

AUTOBUS:
zastávka Šafárikovo námestie, autobusové linky č. 29, 50. Ze zastávky se vydejte po ulici Štúrova směrem do centra. Odbočte doleva na ulici Gorkého - pobočka Zlaťáky.sk se nachází po pravé straně.
Čas cesty od zastávky autobusu pěšky cca 7 min

Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 44.210.83.132

Holoubek koncern