Aktuální ceny: Cena zlata 2392.655 USD/oz   Cena stříbra 31.3005 USD/oz   USD 22.770 Kč   EUR 24.640 Kč  
Nákup v  

Prodejna Karlovy Vary

Investiční zlato a investiční stříbro

prodejna Karlovy Vary
T. G. Masaryka 282/57, 360 01 Karlovy Vary

Provozní doba:
Pondělí až pátek 09:00–17:00


Wi-fi
Platba kartou
*
Privátní místnost
Privátní parkování
Bezbariérový přístup

Prostor je monitorován kamerami a napojen na bezpečnostní službu  

* Platba kartou se vztahuje jen na určité produkty. Investiční kovy kartou platit nelze.

 

Investiční poradci


Petr Miškovský
investiční poradce
Rosalie Pfefferová
investiční poradce

V NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNĚ V KARLOVÝCH VARECH


Vám nabízíme rozmanitou škálu celosvětově likvidních investičních produktů. Prodáváme i vykupujeme především zlaté a stříbrné investiční slitky a mince, sběratelské mince, sady a série zlatých, nebo stříbrných mincí nebo pamětní bankovky z české provenience. Disponujeme největšími zásobami fyzického zlata a stříbra. Naši nabídku pravidelně doplňujeme o zajímavé investiční i sběratelské kousky. Přijďte si potěžkat pravé zlato nejvyšší kvality, protože Budoucnost je ve zlatě.


PROHLÉDNĚTE SI NAŠÍ PRODEJNU V KARLOVÝCH VARECH

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

GPS Navigace/souřadnice: 50°13'49.3"N 12°52'00.4"E


AUTOMOBIL:
Z dálnice D6 vyjeďte vpravo sjezdem na 222 kilometru směr Centrum/ Lázně. Jeďte po Mattoniho nábřeží, pokračujte rovně po Drahomířino nábřeží a rovně po ulici Vítězná. Na kruhovém objezdu vyjeďte druhým výjezdem a pokračujte rovně po ulicích Horova, nám. Republiky a Západní. Na ulici Západní odbočte doleva na ulici Dr. Janatky, pokračujte rovně po náměstí Dr. M. Horákové a na konci odbočte doleva na ulici Moskevská. Na konci ulice odbočte doleva na ulici Dr. Davida Bechera - pobočka Zlaťáky.cz se nachází na konci ulice po pravé straně.


AUTOBUS:
Zastávka Tržnice - autobusová linka č. 1, 2, 3, 5, 9, 13, 15,17, 19. Ze zastávky se vydejte pěšky směrem k budově Becherovky - pobočka Zlaťáky.cz se nachází v přízemí po pravé straně budovy.
Čas cesty od autobusové zastávky pěšky cca 5 min.

Zastávka náměstí Dr. Horákové, autobusové linky č. 2, 4, 6, 52. Ze zastávky se vydejte pěšky směrem k Dolnímu nádraží, odbočte doprava na ulici nám. Republiky a pokračujte rovně směrem k budově Becherovky - pobočka Zlaťáky.cz se nachází v přízemí na rohu budovy.
Čas cesty od autobusové zastávky pěšky cca 10 min.

Zastávka Dolní nádraží, autobusové linky č. 3, 6, 12, 23. Ze zastávky se vydejte pěšky po ulici nám. Republiky rovně směrem k budově Becherovky - pobočka Zlaťáky.cz se nachází v přízemí na rohu budovy.
Čas cesty od autobusové zastávky pěšky cca 2 min.


VLAK:
Hlavní nádraží Karlovy Vary. Ze stanice se vydejte pěšky směrem k řece Ohři. Jděte po ulici Pobřežní a přejděte přes Chebský most rovně směrem k budově Becherovky - pobočka Zlaťáky.cz se nachází v přízemí budovy.
Čas cesty od vlakové stanice pěšky cca 10 min.

Dolní nádraží Karlovy Vary. Z vlakové stanice se vydejte doleva na ulici nám. Republiky a pokračujte rovně směrem k budově Becherovky - pobočka Zlaťáky.cz se nachází v přízemí na rohu budovy.
Čas cesty od autobusové zastávky pěšky cca 2 min.

Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 3.215.16.238

Holoubek koncern