Aktuální ceny: Cena zlata 2417.57 USD/oz   Cena stříbra 31.3725 USD/oz   USD 22.670 Kč   EUR 24.680 Kč  
Nákup v  

Prodejna Banská Bystrica

Investiční zlato a investiční stříbro

Banská Bystrica
Námestie slobody 2, 974 01 Banská Bystrica

Provozní doba:
Pondělí až pátek 09:00–17:00


Wi-fi
Platba kartou
Privátní místnost
Privátní parkování
Bezbariérový přístup

Prostor je monitorován kamerami a napojen na bezpečnostní službu  

* Platba kartou se vztahuje jen na určité produkty. Investiční kovy kartou platit nelze.

 

Investiční poradci


Ing. Matej Uhler
investičný poradca

V NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNĚ V BANSKÉ BYSTRICI


Vám nabízíme rozmanitou škálu celosvětově likvidních investičních produktů. Prodáváme i vykupujeme především zlaté a stříbrné investiční slitky a mince, sběratelské mince, sady a série zlatých, nebo stříbrných mincí nebo pamětní bankovky z české provenience. Disponujeme největšími zásobami fyzického zlata a stříbra. Naši nabídku pravidelně doplňujeme o zajímavé investiční i sběratelské kousky. Přijďte si potěžkat pravé zlato nejvyšší kvality, protože Budoucnost je ve zlatě.


PROHLÉDNĚTE SI NAŠÍ PRODEJNU V BANSKÉ BYSTRICI

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

GPS Navigace/souřadnice: 48.7356708N, 19.1536619E


AUTOMOBIL:
Silnice E58 pokračujte po R1 směr Banská Bystrica, sjeďte směr centrum po ulici Štadlerovo nábrežie. Na světelné křižovatce odbočte doleva na ulici Námestie slobody a hned doleva. Pokračujte rovně směrem k hotelu Lux. pobočka se nachází vpravo v přízemí budovy hotelu. Dostupné privátní parkování přímo před pobočkou


AUTOBUS:
zastávka Autobusová stanice Banská Bystrica. Od zastávky se vydejte pěšky na ulici Námestie Slobody - pobočka Zlaťáky.sk se nachází po levé straně v budově hotelu Lux.
Čas cesty od zastávky autobusu pěšky cca 1 min.


VLAK:
Nádraží Banská Bystrica. Od vlakové stanice se vydejte pěšky doleva směrem k autobusové stanici. Pokračujte doprava na ulici Námestie Slobody - pobočka Zlaťáky.sk se nachází po levé straně v budově hotelu Lux.
Čas cesty od vlakové stanice pěšky cca 15 min.

Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 44.210.83.132

Holoubek koncern