232 003 050 – zákaznická linka 

po–pá 08:00–18:00

Informace

 

Diskrétní balení

Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 

Největší nabídka

Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 

Garance výkupu

Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 

3 prodejny

Prohlédněte si zboží na prodejnách v Praze, Brně a Ostravě.
Máme s Puncovním úřadem uzavřenou dohodu o umožnění kontrolních internetových nákupů.

Ostatní investiční kovy

Platina je kujný vzácný drahý kov, podobně jako zlato a stříbro, který je vhodný pro ražbu mincí, v dnešní době zejména investičních, které jsou velmi žádané.
Námi nabízené a certifikované švýcarské investiční platinové slitky Argor Heraeus jsou dnes běžnou formou investice. Odpovídají londýnskému standardu Good Delivery (LPPM) a jsou akceptovány na všech světových trzích. Obvykle jsou nabízené o velikostech 10x1 g, a 100 g v nejvyšší ryzosti 99,95 % Pt. Svrchní strana, prokazuje tzv. autenticitu (pravost) slitku, tedy údaje: logo rafinéra (výrobce), hmotnost a ryzost.

Palladium, ušlechtilý kov, který je stejně jako zlato, stříbro a platina obchodovaný na londýnské burze, je dnes běžnou investicí. Námi nabízené investiční palladiové slitky Argor Heraeus ve velikostech od 10x1 g do 100 g jsou akceptovány na všech světových trzích a odpovídají standardu Good Delivery (LPPM). Autenticitu slitku prokazuje svrchní strana.

skrýt filtr
Kov
Hmotnost
Emitent / Výrobce
Cena

Seřadit podle:
Cena  vzestupně sestupně

Mohlo by Vás zajímat - Ostatní investiční kovyPlatina je kov bíle stříbřité barvy, chemická značka platiny je Pt. Název kovu vznikl zdrobnělinou španělského slova plata, volně přeloženo do češtiny jako „stříbříčko“. Slitiny platiny s iridiem a rhodiem se využívá na výrobu optických vláken, odolného chemického nádobí. Ve sklářském průmyslu je základním materiálem sklářských pecí. Sloučenin platiny se dále využívá v chemickém průmyslu, jako katalyzátorů v řadě organických syntéz. Katalytických vlastností se využívá také v autokatalyzátorech, pro vyloučení nežádoucího účinku škodlivých výfukových plynů.

Palladium (chemická značka prvku Pd) nachází největší uplatnění v lékařství pro dentální užití, v průmyslu pro výrobu katalyzátorů a v neposlední řadě při výrobě šperků. Jedná se o vzácný kov šedivě bílé barvy, který má největší reaktivitu. V přírodě se nalézá ryzí, nebo ve směsi s jinými drahými kovy.