800 400 180  

Volejte zdarma po-pá: 8:00 - 20:00

Informace

 

Diskrétní balení

Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 

Největší nabídka

Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 

Garance výkupu

Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 

3 prodejny

Prohlédněte si zboží na prodejnách v Praze, Brně a Ostravě.
Máme s Puncovním úřadem uzavřenou dohodu o umožnění kontrolních internetových nákupů.

Investiční stříbrné slitky

Stříbrné investiční slitky, nazývané např. stříbrné cihly nebo investiční stříbro, jsou komodita, se kterou se obchoduje na světových burzách. Nejznámější londýnská burza pravidelně uveřejňuje výsledky obchodování London FIX a London SPOT. Světová cena stříbra je pak udávaná v dolarech za trojskou unci (USD/oz). Nejprodávanější stříbrné investiční slitky Argor Heraeus o hmotnosti 100 g a 1000 g vyrábí stejnojmenný švýcarský rafinér.

Dále nabízíme investiční stříbro německého rafinéra Heraeus a americký Scottsdale mint. Námi nabízené investiční stříbrné slitky, anglicky Silver bar, se vyrábí z nejčistšího ryzího stříbra 99,99% a odpovídají londýnskému standardu Good Delivery (LBMA) a jsou obchodovány na všech trzích. Na svrchní straně slitku si můžeme ověřit tzv. autenticitu: unikátní číslo, logo dodavatele, rafinéra, ryzost a váhu. Spodní strana bývá zpravidla hladká.

skrýt filtr
Hmotnost
Emitent / Výrobce
Cena

Seřadit podle:
Cena  vzestupně sestupně

Mohlo by Vás zajímat - Investiční stříbrné slitkyTěžba stříbra:

Stříbro je známé již od starověku jako bílý, lesklý, kujný a tažný ušlechtilý kov s největší tepelnou a elektrickou vodivostí. První zmínky o těžbě pocházejí již z 4000 let př. n.l. z oblasti ostrovů v Egejském moři a z oblasti Malé Asie.

V současnosti se nacházejí největší ložiska stříbra v Mexiku, které je světovou velmocí v těžbě. V žebříčku za Mexikem následují: Peru, Chile, Bolívie, Spojené státy a Argentina. Stříbro, stejně jako jiné vzácné kovy, je hojně využíváno v různých průmyslových odvětvích, např.: v elektronice, elektrotechnice, chemii, zdravotnictví a ve strojírenství.