Aktuální ceny: Cena zlata 2420.61 USD/oz   Cena stříbra 29.3945 USD/oz   USD 23.100 Kč   EUR 25.130 Kč  
Nákup v  

Nechte se vést naší adventní mapou štěstí za stříbrným pokladem

Novinka
1.12.2023 | Zlaťáky.cz

Advent, Vánoce a štěstí odjakživa patří k sobě. Štěstí se prý koupit nedá, ale můžete mu vyrazit naproti. A kdy jindy by měl být ten správný čas než právě teď – v době adventu, na jehož konci nás čeká den vánočních zázraků. Vydejte se letos na cestu podle naší „Adventní mapy štěstí“ a uvidíte, kam vás zavede! A co na ní najdete…Na každé z našich devíti kamenných prodejen v České republice a na Slovensku jsme si pro vás připravili neobvyklé překvapení: československou mapu s devíti políčky, která představují naše jednotlivé pobočky. Ale není to mapa ledajaká…

Každý, kdo u nás nakoupí zboží v hodnotě alespoň 40 000 Kč, se bude moci na této mapě vydat tam, kam bude chtít. Stačí přejet prstem po mapě a jedno z políček naší adventní mapy štěstí otevřít. A každý vyhrává! Někdo získá třeba jen sladkou odměnu. Někteří z vás ale naleznou adventní poklad v podobě stříbrné investiční mince o váze jedné unce! S adventním nákupem si tak můžete odnést i cenný dárek navíc…

Vydat se za stříbrným pokladem podle naší adventní mapy štěstí mohou všichni, kdo přijdou nakoupit do kterékoli z našich devíti kamenných prodejen. Nabídka ovšem platí i pro e-shopové objednávky s osobním odběrem na pobočce.
Zkusit adventní štěstí můžete kdykoli v předvánočním čase mezi 1. prosincem a 22. prosincem. A když to nevyjde jeden den, můžete k nám zajít na nákup i zítra. Zlaté a stříbrné dárky pod stromečkem totiž rozhodně nezklamou!


Podmínky soutěže

Pořadatel a organizátor soutěže: SAFE HERITAGE a.s., sídlo Vodičkova 682/20, Praha 1 - Nové Město, IČ: 09436537, (dále jen „Pořadatel“).

Doba a místo konání soutěže: probíhá od 01. 12. 2023 do 22. 12. 2023 prostřednictvím kamenných prodejen ZLAŤÁKY Česká Republika a ZLAŤÁKY Slovenská Republika (dále jen „místo konání soutěže“). Adventní mapa štěstí se nachází na všech devíti kamenných prodejnách v Praze, Brně, Ostravě, Liberci, Karlových Varech, Českých Budějovicích, Bratislavě, Banské Bystrici a Košicích.
Soutěž je současně ohlášena na sociálních sítích Facebook a Instagram.

Pravidla soutěže: nárok na účast v soutěži má každý zákazník, který v místě konání soutěže odebere objednávku nebo objednávky v minimální výši 40 000 CZK resp. 1650 EUR. Není rozhodující, zda se jedná o osobní nákup nebo osobní odběr e-shopové objednávky. Na adventní mapě štěstí je možný pouze jeden pokus na odkrytí výhry za jedním z devíti políček. Počet pokusů se nenásobí částkou za zboží uvedené na faktuře ani počtem objednávek. Striktně je stanoven jeden pokus pro nalezení výhry na den.

Způsob určení výherců: výhra je soutěžícímu odhalena okamžitě po otočení zvoleného okénka na mapě.

Výhra: stříbrná investiční mince o hmotnosti 1 Oz, kterou soutěžící objeví pod výherním políčkem. Výběr titulu mince a je zcela na rozhodnutí Pořadatele. Soutěžící nemá právo nárokovat jinou minci nebo titul.

Další důležité podmínky soutěže: pořadatel soutěže si vyhrazuje právo jednostranně bez náhrady změnit pravidla soutěže v průběhu jejího trvání nebo ji kompletně zrušit. Aktuální znění pravidel bude vždy zveřejněno na této stránce. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou, ani alternativně nahradit v penězích. Organizátor a Pořadatel může nahradit deklarovanou výhru podobnou výhrou. Výhrady k průběhu soutěže lze zaslat pořadateli soutěže písemně na poštovní adresu uvedenou v těchto pravidlech do 2 pracovních dnů od jejího ukončení. Na pozdější námitky nebude brán zřetel.
Další aktuality
Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 3.238.116.201

Holoubek koncern