+420 232 003 050 – zákaznická linka  po–pá 08:30–17:00
Košík
Výhody nákupu na zlataky.cz
 Největší nabídka
Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 Diskrétní balení
Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 Garance výkupu
Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 6 kamenných prodejen
Praha, Brno, Ostrava, Liberec,
na Slovensku Bratislava a Košice.
Na těchto prodejnách si můžete prohlédnout nebo vyzvednout Vaše zboží.
 Partneři
Jsme oficiální smluvní partner
ČESKÉ NÁRODNÍ BANKY
Přehled puncovních značek
České puncovní značky

Aktuality obchodu zlataky.cz

Rakety na Blízkém východě posílají ceny drahých kovů na maxima

autor: iDNES.cz | středa 08. ledna 2020

Hrozba tvrdého střetu mezi Íránem a Spojenými státy na Blízkém východě šponuje ceny drahých kovů. Cena zlata ve středu po téměř 7 letech překročila hranici 1600 dolarů (36 200 Kč) za troyskou unci. Palladium stouplo na nový rekord nad 2 000 USD. Investoři obrátili svůj zájem k bezpečným investicím, tedy i drahým kovům, poté, co Írán zahájil odvetné raketové útoky na americké vojenské síly v Iráku.

Pokračování článku rakety na Blízkém východě.Magazín nejen o zlatě. Druhé číslo ke stažení

autor: zlataky.cz | středa 08. ledna 2020

Dostal se nám do rukou zajímavý výzkum Světové rady pro zlato. Vypracován byl na základě odpovědí 18 000 respondentů z rozvinutých a rozvíjejících se trhů se zlatem: z Indie, Číny, Spojených států, Ruska, Německa a Kanady. Jak nahlíží na žlutý kov lidé v těchto zemích se dozvíte v prvním článku našeho Magazínu.

Událostí loňského podzimu pro sběratele českých mincí bylo bezesporu zveřejnění Emisního plánu pro nový pětiletý cyklus 2021 - 2025. V Magazínu najdete článek o novinkách plánovaných Českou národní bankou, nových dukátech i nové kilogramové stříbrné minci včetně našeho prvního komentáře.

Mince jako dárek je téma druhé poloviny našeho Magazínu. V blízké době pro vás chystáme na e-shopu a na prodejnách hned několik novinek. Tou první budou designová přání pro významné životní události (narození dítěte, svatba, narozeniny) ve formě dárkových obalů pro zlaté a stříbrné investiční mince. Pokud chcete své blízké obdarovat investičním zlatem či stříbrem v podobě mincí, od února vám nabídneme důstojné obaly pro tyto hodnotné dary.

Kromě dárkových obalů pro investiční mince chystáme i vlastní dárkové mince pro novopečené rodiče (mince k narození dítěte) a pro novomanžele (mince ke svatbě). Reportáž a rozhovory s medailérkami, které pro nás na půdě jablonecké VOŠ vytvořili návrhy mincí a s medailérem Josefem Oplištilem, který je na VOŠ odborně vede, najdete na závěrečných stránkách Magazínu.

Na prodejnách bude Magazín k dispozici během tohoto týdne (6. - 10. ledna 2020), stáhnout si ho můžete ale již teď pomocí odkazu pod článkem.

Magazín nejen o zlatě leden únor 2020
Noviny kde stažení ZDE (3MB)úterý 19. listopadu 2019

Starší aktuality

Archiv aktualit