Z důvodu delší dodací lhůty od našich dodavatelů si vyhrazujeme právo na prodloužení doby dodání. Více info na stránce kontakty.
+420 232 003 050 – zákaznická linka  po–pá 08:30–17:00
Košík
Výhody nákupu na zlataky.cz
 Největší nabídka
Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 Diskrétní balení
Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 Garance výkupu
Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 6 kamenných prodejen
Praha, Brno, Ostrava, Liberec,
na Slovensku Bratislava a Košice.
Na těchto prodejnách si můžete prohlédnout nebo vyzvednout Vaše zboží.
 Partneři
Jsme oficiální smluvní partner
ČESKÉ NÁRODNÍ BANKY
Přehled puncovních značek
České puncovní značky

Aktuality obchodu zlataky.cz

Zveme vás do nové prodejny Zlaťáky.cz v Ostravě

autor: zlataky.cz | čtvrtek 18. září 2014

Dne 17. 9. 2014 se uskutečnilo slavnostní otevření nové prodejny Zlaťáky.cz v Ostravě za přítomnosti zástupců médií, populární zpěvačky Věra Špinarové a představenstva společnosti Link Holding a.s.

Na návštěvníky nové prodejny čekal bohatý doprovodný program, občerstvení a samozřejmě expozice investičních kovů včetně exkluzivních zlatých a stříbrných mincí z celého světa. Slavnostní zahájeni a přestřihnutí pásky převzala populární ostravská zpěvačka a patriotka Věra Špinarová.

Ostravská prodejna je již v pořadí třetí prodejnou se zlatem, stříbrem, drahými kovy, mincemi a medailemi a doplňuje tak stávající úspěšné prodejny v Praze a v Brně. Nový obchod se nachází v ulici Zámecká 21 a čerpá tak hlavně z atmosféry samotného centra města. Zlaťáky.cz se tímto stávají obchodníkem s nejvíce kamennými prodejnami v České republice. Prodejny jsou strategicky propojeny s významným internetovým obchodem stejného jména.

"Pro některé zákazníky je důležité vidět to, co kupují, zvlášť když se jedná o vyšší investice. Chtějí si daný produkt tzv. osahat, a my se jim snažíme vyjít vstříc. V Ostravě máme širokou zákaznickou základnu a věřím, že nová prodejna ji pomůže ještě více rozšířit," uvedl Jan Žák, člen představenstva společnosti LINK Holding, a.s.

Tímto vás srdečně zveme do naší nové prodejny v Ostravě a těšíme se na vaši návštěvu.
Zlaťáky.cz

otevreni_prodejna_ostrava_17_9_2014_zlataky_cz otevreni_prodejna_ostrava_17_9_2014_zlataky_cz otevreni_prodejna_ostrava_17_9_2014_zlataky_cz otevreni_prodejna_ostrava_17_9_2014_zlataky_cz otevreni_prodejna_ostrava_17_9_2014_zlataky_cz otevreni_prodejna_ostrava_17_9_2014_zlataky_czpátek 12. září 2014

Starší aktuality

Archiv aktualit