+420 232 003 050 – zákaznická linka

 po–pá 08:30–17:00

Informace

 

Největší nabídka

Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 

Diskrétní balení

Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 

Garance výkupu

Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 

5 kamenných prodejen

Prohlédněte si zboží na prodejnách v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě.
Zboží si můžete též vyzvednout na našem POINT místě v Liberci.
Máme s Puncovním úřadem uzavřenou dohodu o umožnění kontrolních internetových nákupů.

Aktuality obchodu zlataky.cz

Zisky stříbra za poslední desetiletí: neuvěřitelných 572%

autor: Internet

LONDON: Za poslední desetiletí stříbro vykazuje monstrózních 572 procent zisků a tím se stává nejvýkonnější komoditou současnosti, podle Lloyds TSB Private Banking Commodities Monitor.

various_silver_coins_bars_koala

V poslední zprávě TSB udává, že v letech 2002 až 2012 se ceny stříbra zvýšily o 572%, což je daleko více než kterýkoli z ostatních sledovaných komodit.

Kromě své pozice jakožto bezpečného přístavu pro vaše investice, vysoká poptávka pro průmyslové účely taktéž přispěla k silnému růstu cen stříbra.

TBS udává, že 15 z 20 sledovaných komodit přinejmenším zdvojnásobilo svou hodnotu od roku 2002. Zlato o 428%, což byl druhý nejvyšší nárůst, následuje Cín (414%), Měď (406%) a Olovo (344%).

Poptávka po zlatě ze strany rozvojových zemí a investorů, kteří chtějí chránit hodnotu svých investic z důvodu ekonomické nejistoty, rostoucí ceny ropy a slabého dolaru pomohlo k udržení cen zlata na vysoké úrovni.

Ceny komodit se obecně zvýšily o 161% v posledním desetiletí. Silný růst cen komodit v průběhu posledních deseti let částečně odráží silnou poptávku ze strany rozvíjejících se ekonomik a opět poměrně slabý americký dolar.

Drahé kovy byly jednoznačně nejvýkonnější odvětví, vzrostly o 358% od roku 2002 a ceny energií o 268%, což byl druhý nejvýkonnější sektor.

"Nadcházející větší ceny komodit budou taktéž velmi pravděpodobně řízeny úrovní poptávky ze strany rozvíjejících se ekonomik, jako jsou Čína a Indie."

silver_bars_argor_kgpátek 14. září 2012

Starší aktuality

Archiv aktualit