+420 232 003 050 – zákaznická linka  po–pá 08:30–17:00
Košík
Výhody nákupu na zlataky.cz
 Největší nabídka
Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 Diskrétní balení
Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 Garance výkupu
Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 5 kamenných prodejen
Praha, Brno, Ostrava, Liberec a Bratislava.
Na těchto prodejnách si můžete prohlédnout nebo vyzvednout Vaše zboží.
 Partneři
Jsme oficiální smluvní partner
ČESKÉ NÁRODNÍ BANKY
Přehled puncovních značek
České puncovní značky

Aktuality

 

Magazín nejen o zlatě. Druhé číslo ke stažení

Autor: zlataky.cz | středa 08. ledna 2020

Dostal se nám do rukou zajímavý výzkum Světové rady pro zlato. Vypracován byl na základě odpovědí 18 000 respondentů z rozvinutých a rozvíjejících se trhů se zlatem: z Indie, Číny, Spojených států, Ruska, Německa a Kanady. Jak nahlíží na žlutý kov lidé v těchto zemích se dozvíte v prvním článku našeho Magazínu.

Událostí loňského podzimu pro sběratele českých mincí bylo bezesporu zveřejnění Emisního plánu pro nový pětiletý cyklus 2021 - 2025. V Magazínu najdete článek o novinkách plánovaných Českou národní bankou, nových dukátech i nové kilogramové stříbrné minci včetně našeho prvního komentáře.

Mince jako dárek je téma druhé poloviny našeho Magazínu. V blízké době pro vás chystáme na e-shopu a na prodejnách hned několik novinek. Tou první budou designová přání pro významné životní události (narození dítěte, svatba, narozeniny) ve formě dárkových obalů pro zlaté a stříbrné investiční mince. Pokud chcete své blízké obdarovat investičním zlatem či stříbrem v podobě mincí, od února vám nabídneme důstojné obaly pro tyto hodnotné dary.

Kromě dárkových obalů pro investiční mince chystáme i vlastní dárkové mince pro novopečené rodiče (mince k narození dítěte) a pro novomanžele (mince ke svatbě). Reportáž a rozhovory s medailérkami, které pro nás na půdě jablonecké VOŠ vytvořili návrhy mincí a s medailérem Josefem Oplištilem, který je na VOŠ odborně vede, najdete na závěrečných stránkách Magazínu.

Na prodejnách bude Magazín k dispozici během tohoto týdne (6. - 10. ledna 2020), stáhnout si ho můžete ale již teď pomocí odkazu pod článkem.

Magazín nejen o zlatě leden únor 2020
Noviny kde stažení ZDE (3MB)

Starší aktuality


Archiv aktualit