Vzhledem k nařízení vlády ČR fungují naše prodejny v omezeném režimu. Veškeré objednávky nad 10 000 Kč zasíláme ZDARMA. Více info na stránce oznámení.

+420 232 003 050 – zákaznická linka

 po–pá 08:30–17:00
Košík
Informace
 Největší nabídka
Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 Diskrétní balení
Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 Garance výkupu
Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 5 kamenných prodejen
Praha, Brno, Ostrava, Liberec a Bratislava.
Na těchto prodejnách si můžete prohlédnout nebo vyzvednout Vaše zboží.
Přehled puncovních značek
České puncovní značky

Aktuality

 

Série proof americké mincovny 2009

Autor: Internet

Tento rok série obsahuje 18 mincí, každá z nich má vyražené písmeno "S" , které slouží jako podpis americké mincovny v San Francisku.
Série obsahuje čtyři jednodolarové mince s vyobrazením prezidentů Williama Henryho Harrisona, Johna Tylera, Jamese K. Polka a Zachary Taylora; novou indiánskou jednodolarovou minci; šest pamětních čtvrtdolarů vyražených na poctu okresu Kolumbia a pěti amerických teritorii(the Commonwealth of Puerto Rico, Guam, American Samoa, the United States Virgin Islands and the Commonwealth of Northern Mariana Islands);čtyři jednocenty k 200. výročí narození Abrahama Lincolna a tři zbývající mince Jeffersonův pěticent, Rooseveltův desetník a Kennedyho půldolar.

Mince jsou raženy na speciálně připravených, vysoce leštěných razidlech, jsou neobyčejně jasné s ostrým reliéfem a zrcadlujícím se pozadím. Matný, vyrytý povrch dává mincím speciální efekt vystupujícího portrétu. Všechny mince jsou zapečetěny ve čtyřech ochranných čočkách ketré udržují jejich výjmečný finiš. Certifikát pravosti je podáván s každou sérii.
Starší aktuality


Archiv aktualit