+420 232 003 050 – zákaznická linka

 po–pá 08:30–17:00

Informace

 

Největší nabídka

Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 

Diskrétní balení

Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 

Garance výkupu

Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 

5 kamenných prodejen

Prohlédněte si zboží na prodejnách v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě.
Zboží si můžete též vyzvednout na našem POINT místě v Liberci.
Máme s Puncovním úřadem uzavřenou dohodu o umožnění kontrolních internetových nákupů.

Aktuality

 

Série proof americké mincovny 2009

Autor: Internet

Tento rok série obsahuje 18 mincí, každá z nich má vyražené písmeno "S" , které slouží jako podpis americké mincovny v San Francisku.
Série obsahuje čtyři jednodolarové mince s vyobrazením prezidentů Williama Henryho Harrisona, Johna Tylera, Jamese K. Polka a Zachary Taylora; novou indiánskou jednodolarovou minci; šest pamětních čtvrtdolarů vyražených na poctu okresu Kolumbia a pěti amerických teritorii(the Commonwealth of Puerto Rico, Guam, American Samoa, the United States Virgin Islands and the Commonwealth of Northern Mariana Islands);čtyři jednocenty k 200. výročí narození Abrahama Lincolna a tři zbývající mince Jeffersonův pěticent, Rooseveltův desetník a Kennedyho půldolar.

Mince jsou raženy na speciálně připravených, vysoce leštěných razidlech, jsou neobyčejně jasné s ostrým reliéfem a zrcadlujícím se pozadím. Matný, vyrytý povrch dává mincím speciální efekt vystupujícího portrétu. Všechny mince jsou zapečetěny ve čtyřech ochranných čočkách ketré udržují jejich výjmečný finiš. Certifikát pravosti je podáván s každou sérii.
Starší aktuality


Archiv aktualit