+420 232 003 050 – zákaznická linka

 po–pá 08:30–17:00

Informace

 

Největší nabídka

Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 

Diskrétní balení

Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 

Garance výkupu

Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 

5 kamenných prodejen

Praha, Brno, Ostrava, Liberec a Bratislava.
Na těchto prodejnách si můžete prohlédnout nebo vyzvednout Vaše zboží.

Aktuality

 

Magazín nejen o zlatě. Třetí číslo ke stažení

Autor: zlataky.cz | úterý 03. března 2020

Od vydání posledního čísla Magazínu na začátku ledna se ve světě udály události zásadního významu. Shrnutí prvních dvou měsíců na trhu se zlatem najdete v otvíráku třetího čísla nového čísla našeho Magazínu.

Další článek se týká rovněž investičního zlata. Podívali jsme se na něj však díky výzkumu Světové rady pro zlatu trochu jinou perspektivou. Kolik naše odvětví vypouští skleníkových plynů, jak ovlivňuje těžba klima a co s tím zainteresované subjekty chtějí udělat? Dozvíte se v druhém článku.

O zajímavých sběratelských mincích pojednávají další stránky. Vzali jsme si do hledáčku britskou sérii Queen’s Beasts a novou dvousetkorunu od ikonického medailéra Jiřího Harcuby. A když už jsme u toho sbírání, sepsali jsme postřehy pro ty z Vás, co se chystají s tímto ušlechtilým koníčkem začít.

Poslední článek tradičně věnujeme rozhovoru s osobností. Tentokrát jsme vyzpovídali jednoho z nejúspěšnějších mladých medailérů současnosti Asamata Baltaeva. O jeho životním příběhu, tvorbě a plánech do budoucna si přečtete v závěrečném článku Magazínu.

Na prodejnách bude Magazín k dispozici během tohoto týdne (2. - 6. března 2020), stáhnout si ho můžete ale již teď pomocí odkazu pod článkem.

Magazín nejen o zlatě březen duben 2020
Magazín kde stažení ZDE (3MB)
Starší aktuality


Archiv aktualit