+420 232 003 050 – zákaznická linka  po–pá 08:30–17:00
Košík
Výhody nákupu na zlataky.cz
 Největší nabídka
Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 Diskrétní balení
Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 Garance výkupu
Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 5 kamenných prodejen
Praha, Brno, Ostrava, Liberec a Bratislava.
Na těchto prodejnách si můžete prohlédnout nebo vyzvednout Vaše zboží.
 Partneři
Jsme oficiální smluvní partner
ČESKÉ NÁRODNÍ BANKY
Přehled puncovních značek
České puncovní značky

Aktuality

 

Skotové důvěřují více zlatu než akciím

Autor: Internet

zlata_inv_mince_dragon

LONDON: Skotští investoři raději volí zlato a další významné komodity před akciemi, kvůli obavám ze zpomalování britské ekonomiky, tvrdí Bank of Scotland Private Banking.

Průzkum ukazuje, že více než polovina dotázaných ve Skotsku vidí mizivé naděje na hospodářské oživení, pokud jde o investování svých peněz.

Celkově ve Velké Británii jsou investoři pesimističtí ohledně akcií, jen 15 procent Skotů vyjadřuje důvěru v domácí akcie a podíly.

"Investoři na severu vnímají komodity mnohem více jako investiční odvětví s největší pravděpodobností návratu", vyplývá z nejnovějšího investičního výzkumu banky.

Pětina investorů ve Skotsku má v plánu investovat do akcií v průběhu příštích šesti měsíců a 14 procent tvrdí, že zvýšili expozice svých akciových trhů od března tohoto roku.

Willie Raeburn, vedoucí regionu v Bank of Scotland Private Banking, řekl: "Mnoho investorů se stále obává ekonomické situace Spojeného království".

"Tři po sobě jdoucí čtvrtletí negativního ekonomického růstu zcela jistě znejistilo investory a tak se ohlíží k tradičním jistotám jako jsou komodity. Skotsko navíc zaostává za zbytkem Spojeného království v oblasti zaměstnanosti a maloobchodních tržeb."

silver_and_gold_argor_1kg_100g
Starší aktuality


Archiv aktualit