Upozornění: Sledujte aktuální změny obchodních podmínek Více informací najdete zde. Současně tím dochází ke změně fixačních pravidel.

+420 232 003 050 – zákaznická linka

 po–pá 08:30–17:00

Informace

 

Největší nabídka

Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 

Diskrétní balení

Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 

Garance výkupu

Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 

5 kamenných prodejen

Praha, Brno, Ostrava, Liberec a Bratislava.
Na těchto prodejnách si můžete prohlédnout nebo vyzvednout Vaše zboží.
Máme s Puncovním úřadem uzavřenou dohodu o umožnění kontrolních internetových nákupů.

Hlídání ceny

Zlatá investiční mince Maple Leaf 1 Oz - Incuse 2019

Zlatá investiční mince Maple Leaf 1 Oz - Incuse 2019
* povinná informace
Typ ceny:

Zlatá investiční mince Maple Leaf 1 Oz - Incuse 2019


Fixace ceny: Odložená
Platba kartou: Není možná
Výkup tohoto produktu: Na dotaz
Dočasně nedostupné
Kód produktu: 005515
Chcete více informací? Kolik stojí poštovné? Jak nakupovat investiční kovy?
Zlatá investiční mince
Nominál: 50 CAD
Průměr: 30 mm
Síla: 2,8 mm
Hmotnost: 31,11 g
Ryzost: 999,9/1000 Au
Autor: Walter Ott, Susanna Blunt
Náklad: 10 000 ks
Emise: 2019
Země původu: Kanada
Mincovna: Kanadská královská mincovna

Při nákupu investičních kovů je důležité sledovat nejen cenu prodejní, ale mnohdy je důležitější cena výkupní a garance zpětného odkupu.

RCM - Maple Leaf - Incuse 2019

Kanadská mincovna razí investiční mince v absolutní 99.99% ryzosti zlata a váze 1 Oz (31,11 g) již od roku 1979. Mince neobsahují žádné jiné kovy, jen čisté zlato vytěžené ve zlatých dolech v Kanadě. Mince podle návrhu Waltera Otta nesou na svém rubu kanadský státní symbol, javorový list - Maple Leaf. Původní návrh doplnila v roce 2013 bezpečností značka - mikrogravírovaný javorový list a v roce 2015 se na pozadí mince objevily radiální linie.

Zlaté investiční mince nesou na svém rubu symbol Kanady, vyobrazení javorového listu. Oproti zlaté investiční minci Maple Leaf je na minci Maple Leaf Incuse hlavní motiv javorového listu zapuštěný do hloubky, pod úroveň radiálních čar. Speciální technologie ražby (GEM BU) dodává motivu mince působivé optické efekty a originální světelné plochy plné detailů a ostrých prohlubní. Pozadí mince tvoří radiální paprsky. Začleněna je i bezpečnostní značka - malý javorový list s koncovým rokem vydání "19" (možné vidět pod lupou). Bezpečnostní značka je zhotovena laserovou technikou mikrofabrikace, která se používá u všech zlatých a stříbrných investičních mincí Maple Leaf vydaných od roku 2014.

Líc zobrazuje tradiční portrét královny Alžběty II. od Susanna Blunt, nápis "ELIZABETH II.", nominální hodnotu "50 DOLLARS" a rok emise. Mince má statut kanadského zákonného platidla.

Pro tuto minci doporučujeme tyto univerzální etue:

kozenkova_krabicka_pro_jednu_minci_do_1oz_leuchtturm mahagonova_krabicka_pro_jednu_minci_do_1oz_leuchtturm akrylova_krabicka_pro_jednu_minci_do_1oz_leuchtturm

graph 
Nemáte-li s nákupem přes internet zatím žádnou zkušenost, můžete objednávat mailem, poštou nebo telefonicky. Zavolejte nám na zákaznickou linku: 232 003 050. Rádi a ochotně Vám poradíme.