Aktuální ceny: Cena zlata 1928.2 USD/oz   Cena stříbra 23.601 USD/oz   USD 21.900 Kč   EUR 23.760 Kč  
Nákup v  
  Zlaťáky    Investiční stříbrné mince     Stříbrná investiční mince Plachetník Tokelau 1 Oz 2016

Stříbrná investiční mince Plachetník Tokelau 1 Oz 2016

10:40
poslední aktualizace ceny
003887
kód produktu

DPH dle paragrafu 90
Platba kartou u tohoto produktu není možná.
Dočasně nedostupné Vyprodáno

Produkt není možné nyní objednat.

Dostupnost na prodejnách
Praha
Brno
Ostrava
Liberec
K. Vary
Centrála

Podrobný popis

Hakula Sailfish 2016

Stříbrná investiční mince vydaná Tokelau v roce 2016 ražená v ryzosti nejčistšího 99.9% stříbra o váze 1 Oz (31,1 g), je věnovaná mořské rybě s netradiční hřbetní ploutví - Plachetník.

Mince na své reverzní straně zobrazuje motiv plachetníka vyskakujícího z vody obklopeného nápisy "HAKULA SAILFISH" a "TOKELAU". Plachetník je rod mořských ryb, které se vyskytují v mírném a tropickém pásu všech světových moří. Je to modrošedě zbarvená ryba s charakteristicky utvářenou, vztyčitelnou hřbetní ploutví, která se táhne po celé délce hřbetu zvířete. Tato ploutev mu dala jméno. Dalším nápadným znakem je horní čelist protažená v dlouhý rypec, kterým se plachetník podobá mečounům či marlínům.

Lícní strana nese tradiční portrét britské královny Alžběty II. od Ian-Rank Broadleyho nad národním symbolem Tokelau (dřevěná rybářská bedna) obklopené iniciály "IRB" a nápisy "ELIZABETH II", "TOKELAU", ryzostí a nominální hodnotou.


Specifikace produktu

Hmotnost:
31,1 g (1 Oz)
Náklad:
250 000 ks
Průměr:
38.6 mm
Série:
Ostatní
Země původu:
Tokelau
Emise:
2016
Hrana:
vroubkovaná
Nominál:
5 NZD
Ryzost:
999/1000 Ag
Síla:
3.8 mm
Mincovna:
Highland Mint - USA

Žádanka

Díky naší pozici na trhu pro Vás můžeme zkusit zajistit produkt, který je aktuálně již vyprodaný či delší dobu nedostupný. Stačí vyplnit žádanku a budeme Vás kontaktovat ve chvíli, kdybychom produkt dokázali zajistit.

Vyplnění žádanky pro Vás není závazné.

Výkupní formulář

Rádi od Vás vykoupíme investiční kovy zakoupené u nás, ale i u konkurence. Naši zákazníci vždy dostanou nejvyšší možnou cenu nabízenou v daném čase. Vyplňte formulář níže a my Vás budeme kontaktovat. Děkujeme za důvěru.Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 44.212.99.248

Holoubek koncern