Aktuální ceny: Cena zlata 2033.275 USD/oz   Cena stříbra 22.8195 USD/oz   USD 23.240 Kč   EUR 25.270 Kč  
Nákup v  

Božská stvoření starověké Číny

Stejně jako u jiných světových mytologií a náboženství, také Číňané přičítali stvoření světa a všeho živého bohům. Ti s ohledem na své jedinečné schopnosti a moc udržovali vládu nad světem a jeho přírodními zákony. Zasahovali do všech aspektů života jednotlivců i vládnoucích dynastií. Lidé žili s vědomím, že bohové nepřetržitě sledují a hodnotí všechny jejich skutky.
Některá božstva získala význam pro celý národ a svůj vliv si uchovala v historii Velké Číny po celá tisíciletí. Výklad náboženských bytostí se v průběhu času vyvíjel a navzájem prolínal do té míry, že z dnešního hlediska se může někdy zdát matoucí.

Podívejte se spolu s námi na fascinující bytosti, propojené se vznešeností zlata a krásou numismatiky. 


Akce
Limitovaná edice
Poslední kus!
Skladem
75 790 Kč   76 990
Novinka
Limitovaná edice
Na objednávku (10 pracovních dní)
53 098 Kč

Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 34.204.169.230

Holoubek koncern