Aktuální ceny: Cena zlata 1779.13 USD/oz   Cena stříbra 20.161 USD/oz   USD 23.980 Kč   EUR 24.430 Kč  
Nákup v  
  Zlaťáky    Investiční zlaté mince     Zlatá investiční mince Drak a Drak 1 Oz 2020

Zlatá investiční mince Drak a Drak 1 Oz 2020

03:58
poslední aktualizace ceny
005811
kód produktu

osvobozené od DPH
Platba kartou u tohoto produktu není možná.
Dočasně nedostupné Vyprodáno

Produkt není možné nyní objednat.

Dostupnost na prodejnách
Praha
Brno
Ostrava
Liberec
K. Vary
Centrála

Prohlédněte si produkt

Podrobný popis

Při nákupu investičních kovů je důležité sledovat nejen cenu prodejní, ale mnohdy je důležitější cena výkupní a garance zpětného odkupu.

Dragon and Dragon - 1 Oz

Zlatá investiční mince vydaná mincovnou Perth pro rok 2020 v ryzosti nejčistšího 99.99% zlata o hmotnosti 1 Oz (31.1 g).

Rub nese motiv dvou draků kroužících kolem hořící perly. Motiv doplňuje značka mincovny "P".
Drak je již po staletí čínským kulturním symbolem. Tento mýtický tvor byl spojen s nejvyšším stupněm lidské moci a postupem času získal mnoho dalších významů. Oba draci jsou v postavení JIN a JANG a společně představují vyvážený celek.

Líc zobrazuje tradiční portrét královny Alžběty II. od Jodyho Clarka s iniciály "JC" a nápisy "ELIZABETH II", "AUSTRALIA", rokem vydání "2020" a údaji o váze, ryzosti a nominální hodnotě. Mince má podle Měnového zákona z roku 1965 statut australského zákonného platidla.


Tento produkt je součástí následujících sestav produktů:

Série Dragons - Austrálie

Specifikace produktu

Hmotnost:
31.1 g
Mincovna:
Perth Mint
Nominál:
100 AUD
Ryzost:
999,9/1000 Au
Síla:
2,5 mm
Emise:
2020
Hrana:
vroubkovaná
Náklad:
pouze 5 000 ks
Průměr:
32,6 mm
Série:
Dragons
Země původu:
Austrálie

Žádanka

Díky naší pozici na trhu pro Vás můžeme zkusit zajistit produkt, který je aktuálně již vyprodaný či delší dobu nedostupný. Stačí vyplnit žádanku a budeme Vás kontaktovat ve chvíli, kdybychom produkt dokázali zajistit.

Vyplnění žádanky pro Vás není závazné.

Výkupní formulář

Rádi od Vás vykoupíme investiční kovy zakoupené u nás, ale i u konkurence. Naši zákazníci vždy dostanou nejvyšší možnou cenu nabízenou v daném čase. Vyplňte formulář níže a my Vás budeme kontaktovat. Děkujeme za důvěru.Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 18.207.157.152

Holoubek koncern