Aktuální ceny: Cena zlata 1667.4 USD/oz   Cena stříbra 18.953 USD/oz   USD 24.940 Kč   EUR 24.510 Kč  
Nákup v  
  Zlaťáky    Ostatní investiční kovy     Platinová investiční mince Britannia 1 Oz

Platinová investiční mince Britannia 1 Oz

07:51
poslední aktualizace ceny
004895
kód produktu

včetně DPH
Platba kartou u tohoto produktu není možná.
Dočasně nedostupné Vyprodáno

Produkt není možné nyní objednat.

Dostupnost na prodejnách
Praha
Brno
Ostrava
Liberec
K. Vary
Centrála

Podrobný popis

Platinová investiční mince

"U těchto mincí nerozlišujeme motiv na minci a ročník emise. V případě Vašeho zájmu o daný motiv nebo konkrétní ročník mince, ověřte si prosím dostupnost telefonicky na naší prodejně."

První platinová investiční Britannia

V roce 2018 vydává Britská královská mincovna (The Royal Mint) první platinovou investiční minci Britannia raženou o hmotnosti 1 unce nejčistší 99.95% platiny. Vedle oblíbených zlatých a stříbrných investičních mincí Britannia nabízí tato mince novou příležitost k diverzifikaci investic.

Rub mince zobrazuje ženu v helmě držící v pravé ruce trojzubec, zatímco její levá ruka svírá štít a olivovou ratolest. Obklopují ji nápisy "BRITANNIA", rok ražby, váha (1 oz) a ryzost. Celý motiv je ohraničený cimbuřím, které znázorňuje jednotu. Autorem Britannie je uznávaný sochař Philip Nathan.

Líc nese portrét královny Alžběty II. od Jodyho Clarka, který je pátým a definitivním portrétem královny, obklopený nápisy "ELIZABETH'II'D'G", "REG'F'D" a nominální hodnotou, pod ním jsou umístěny iniciály autora J.C.

Pro tuto minci doporučujeme tyto univerzální etue:

kozenkova_krabicka_pro_jednu_minci_do_1oz_leuchtturm mahagonova_krabicka_pro_jednu_minci_do_1oz_leuchtturm koženková krabička pro jednu minci do 1 Oz


Specifikace produktu

Hmotnost:
31.21 g
Mincovna:
The Royal Mint
Průměr:
32.69 mm
Síla:
3 mm
Autor:
Philip Nathan, Jody Clark
Hrana:
vroubkovaná
Nominál:
100 GBP
Ryzost:
999.5 Pt
Země původu:
Velká Británie

Žádanka

Díky naší pozici na trhu pro Vás můžeme zkusit zajistit produkt, který je aktuálně již vyprodaný či delší dobu nedostupný. Stačí vyplnit žádanku a budeme Vás kontaktovat ve chvíli, kdybychom produkt dokázali zajistit.

Vyplnění žádanky pro Vás není závazné.

Výkupní formulář

Rádi od Vás vykoupíme investiční kovy zakoupené u nás, ale i u konkurence. Naši zákazníci vždy dostanou nejvyšší možnou cenu nabízenou v daném čase. Vyplňte formulář níže a my Vás budeme kontaktovat. Děkujeme za důvěru.Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 18.208.132.74

Holoubek koncern