Aktuální ceny: Cena zlata 1966.29 USD/oz   Cena stříbra 23.12 USD/oz   USD 21.790 Kč   EUR 23.630 Kč  
Nákup v  
  Zlaťáky    Ostatní investiční kovy     Palladiová investiční mince American Eagle 1 Oz 2017

Palladiová investiční mince American Eagle 1 Oz 2017

---
poslední aktualizace ceny
004725
kód produktu
Platba kartou u tohoto produktu není možná.
Dočasně nedostupné Vyprodáno

Produkt není možné nyní objednat.

Dostupnost na prodejnách
Praha
Brno
Ostrava
Liberec
K. Vary
Centrála

Podrobný popis

Investiční mince - Palladium

American Eagle

První oficiální palladiové investiční mince American Eagle jsou raženy Americkou mincovnou z 99.95% palladia o hmotnosti jedné unce (1 Oz).

Rub mince nese v precizním vysokém reliéfu ražený profil "Winged Liberty", který se poprvé objedvil v roce 1916 na americkém desetníku "Mercury Dime". Motiv navrhl sochař Adolph A. Weinman. Pro líc byl zvolen motiv, který byl navržen pro medaili profesní organizace amerických architektů - American Institute of Architects (zkráceně AIA) v roce 1907, motiv vyobrazuje orla a větev obklopené nápisy "UNITED STATES of AMERICA", "E PLURIBUS UNUM", nominálem, hmotností a ryzostí.

Pro tuto minci doporučujeme tyto univerzální etue:

kozenkova_krabicka_pro_jednu_minci_do_1oz_leuchtturm mahagonova_krabicka_pro_jednu_minci_do_1oz_leuchtturm koženková krabička pro jednu minci do 1 Oz


Specifikace produktu

Emise:
2017
Mincovna:
U.S. Mint
Nominál:
25 USD
Ryzost:
999.5/1000 Pd
Země původu:
USA
Autor:
Adolph A. Weinman
Hmotnost:
31.1 g (1 Oz)
Náklad:
15 000 ks
Průměr:
32.70 mm
Síla:
2,98 mm

Žádanka

Díky naší pozici na trhu pro Vás můžeme zkusit zajistit produkt, který je aktuálně již vyprodaný či delší dobu nedostupný. Stačí vyplnit žádanku a budeme Vás kontaktovat ve chvíli, kdybychom produkt dokázali zajistit.

Vyplnění žádanky pro Vás není závazné.

Výkupní formulář

Rádi od Vás vykoupíme investiční kovy zakoupené u nás, ale i u konkurence. Naši zákazníci vždy dostanou nejvyšší možnou cenu nabízenou v daném čase. Vyplňte formulář níže a my Vás budeme kontaktovat. Děkujeme za důvěru.



Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 44.201.92.114

Holoubek koncern