+420 232 003 050 – zákaznická linka

 po–pá 08:30–17:00

Informace

 

Největší nabídka

Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 

Diskrétní balení

Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 

Garance výkupu

Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 

5 kamenných prodejen

Prohlédněte si zboží na prodejnách v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě.
Zboží si můžete též vyzvednout na našem POINT místě v Liberci.
Máme s Puncovním úřadem uzavřenou dohodu o umožnění kontrolních internetových nákupů.

Hlídání ceny

Maple Leaf A Historic Reign Sada zlatých mincí 2016 Proof

92 900 Kč osvobozeno od DPH
Maple Leaf A Historic Reign Sada zlatých mincí 2016 Proof
* povinná informace
Typ ceny:

Maple Leaf A Historic Reign Sada zlatých mincí 2016 Proof


Fixace ceny: Není nutná
Platba kartou: Ano
Výkup tohoto produktu: Na dotaz
Kód produktu: 003280
Chcete více informací? Kolik stojí poštovné?
EXKLUZIVNÍ LIMITOVANÝ NÁKLAD!

Žádanka

Vložte jméno, email a telefonní číslo a my Vám dáme vědět ihned, jakmile bude toto zboží opět na skladě!

Vyplnění žádanky není pro Vás nijak závazné.Luxusní Sada Maple Leaf 2016
Nominál: 50, 10, 5, 1 CAD
Průměr: 30, 20, 16, 14.1 mm
Hmotnost: 31.15 g, 7.8 g, 3.14 g, 1.58 g
Ryzost: 999,9/1000 Au
Provedení: Proof
Hrana: Částečně vroubkovaná, 1 oz - číslovaná
Náklad: 600 ks
Autor: Celia Godkin
Emise: 2015
Ražba: Kanadská královská mincovna

Zlatý Maple Leaf 2016 - Nejdéle vládnoucí panovnice

Exkluzivní sada čtyř zlatých mincí vydaných Kanadskou královskou mincovnou pro rok 2016. Mince byly raženy v roce 2015 v ryzosti 99.99% nejčistšího 24 karátového zlata o váze 1 Oz, 1/4 Oz, 1/10 Oz a 1/20 Oz ve špičkové kvalitě reverse proof, na počest nejdéle vládnoucí panovnice Spojeného království - královny Alžběty II..

sada_zlatych_minci_maple_leaf_histoic_reign_2016

Všechny čtyři zlaté mince zobrazují na svém rubu vždy trochu jiný motiv letícího javorového listu spolu s monogramem královny Alžběty II. skládající se z koruny svatého Eduarda a symbolu "EIIR". 1 Oz mince vyobrazuje fialový monogram královny Alžběty II. na popředí javorového listu. Motiv doplňují nápisy "CANADA", "FINE GOLD OR PUR", váha, ryzost a iniciály umělkyně "CG" vlevo. Líc každé mince zobrazuje vždy trochu jiný portrét královny Alžběty II. od těchto autorů: Mary Gillick (1/4 Oz) - portrét se poprvé objevil na kanadských oběžných mincích v roce 1953, Arnold Machin (1/10 Oz) - portrét z roku 1965 a Dora De Pédery-Hunt (1/20 Oz). Na 1 Oz minci je vyobrazen korunovační portrét královny Alžběty II. z roku 1952 s Britskou imperiální korunou na hlavě. Portréty obklopují nápisy "ELIZABETH II", "D.G.REGINA", rok vydání a nominální hodnota. Hrana 1 oz mince je číslovaná.

sada_zlatych_minci_maple_leaf_histoic_reign_2016

Mince jsou dodávány v luxusní rudé krabičce z lakovaného javorového dřeva spolu s číslovaným certifikátem věrohodnosti ve velmi limitovaném nákladu pouze 600 kusů pro celý svět!

Královna Alžběta II.

queen_elizabeth_ii_uk.jpg

Její Veličenstvo královna Alžběta II. (Elizabeth Alexandra Mary), anglicky Elizabeth II, (21. dubna 1926, Mayfair, Londýn, Spojené království) je vládnoucí královna šestnácti nezávislých států označovaných jako Commonwealth Realm. Jedná se o tyto státy: Antigua a Barbuda, Austrálie, Bahamy, Barbados, Belize, Grenada, Jamajka, Kanada, Nový Zéland, Papua-Nová Guinea, Svatý Kryštof a Nevis, Svatá Lucie, Svatý Vincenc a Grenadiny, Šalamounovy ostrovy, Tuvalu a Spojené království Velké Británie a Severního Irska.

V každé této zemi je považována za panovnici samostatného státu a plnění královských povinností pro každou zemi je oddělené. Dále je hlavou Commonwealthu a nejvyšší představitelkou Anglikánské církve. I přes velký počet funkcí v souladu se zvykovým právem zasahuje do politiky jen výjimečně.

Alžběta se stala britskou královnou po smrti svého otce Jiřího VI. 6. února 1952. V dlouhém období její vlády došlo k zániku Britského impéria (proces, který byl zahájen již za jejího otce) a následnému vzniku Commonwealthu. Poté, co britské kolonie získávaly nezávislost, se stala královnou několika nově osamostatněných zemí. Některé z nich později změnily svůj status na republiku.

Alžběta se roku 1947 vdala za Philipa, vévodu z Edinburghu a královský pár má čtyři potomky. Alžběta je také jedním z nejdéle vládnoucích britských panovníků.Zboží je umístěno v těchto kategoriích:    Zlaté mince zahraničí
 
Nemáte-li s nákupem přes internet zatím žádnou zkušenost, můžete objednávat mailem, poštou nebo telefonicky. Zavolejte nám na zákaznickou linku: 232 003 050. Rádi a ochotně Vám poradíme.

Nabídka týdne