Aktuální ceny: Cena zlata 1807.38 USD/oz   Cena stříbra 20.274 USD/oz   USD 23.490 Kč   EUR 24.730 Kč  
Nákup v  
  Zlaťáky    Investiční stříbrné mince     Stříbrná investiční mince Magnificent Maple Leaf 10 Oz 2019

Stříbrná investiční mince Magnificent Maple Leaf 10 Oz 2019

22:37
poslední aktualizace ceny
004400
kód produktu

DPH dle paragrafu 90
Platba kartou u tohoto produktu není možná.
Dočasně nedostupné Vyprodáno

Produkt není možné nyní objednat.

Dostupnost na prodejnách
Praha
Brno
Ostrava
Liberec
Centrála

Prohlédněte si produkt

Podrobný popis

Stříbrná investiční mince

Tyto investiční mince podléhají zvláštnímu režimu podle §90 zákona o DPH.

Velkolepý Maple Leaf

Exluzivní stříbrná investiční mince vydaná Kanadskou královskou mincovnou o hmotnosti deseti uncí (311 g ) nejčistšího 99.99% stříbra, je věnována kanadským pamětním a investičním mincím s motivem javorového listu - Maple Leaf.

Rub mince zobrazuje motiv, jež navrhla kanadská umělkyně Celia Godkin. Dva listy cukrového javoru spojené stonky, spolu s rokem vydání a iniciály autorky "CG", na jemně texturovaném pozadí. Nechybí ani bezpečnostní prvek - malý javorový list s koncovou číslovkou roku emise např. "19" ražený pomocí laserové mikroražby. Okruží mince zdobí nápisy "CANADA", ryzost a váha.

Líc nese tradiční portrét britské královny Alžběty II. s iniciály "SB", portrétistky Susanne Blunt. Portrét obklopuje nápis "ELIZABETH II", "D.G.REGINA" a nominální hodnota.


Specifikace produktu

Hmotnost:
311 g (10 Oz)
Mincovna:
Royal Canadian Mint
Průměr:
76,25 mm
Série:
Maple Leaf
Autor:
Celia Godkin
Hrana:
vroubkovaná
Nominál:
50 CAD
Ryzost:
999.9/1000 Ag
Země původu:
Kanada

Žádanka

Díky naší pozici na trhu pro Vás můžeme zkusit zajistit produkt, který je aktuálně již vyprodaný či delší dobu nedostupný. Stačí vyplnit žádanku a budeme Vás kontaktovat ve chvíli, kdybychom produkt dokázali zajistit.

Vyplnění žádanky pro Vás není závazné.

Výkupní formulář

Rádi od Vás vykoupíme investiční kovy zakoupené u nás, ale i u konkurence. Naši zákazníci vždy dostanou nejvyšší možnou cenu nabízenou v daném čase. Vyplňte formulář níže a my Vás budeme kontaktovat. Děkujeme za důvěru.Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 3.215.79.204

Holoubek koncern