Aktuální ceny: Cena zlata 2344.225 USD/oz   Cena stříbra 27.879 USD/oz   USD 23.700 Kč   EUR 25.270 Kč  
Nákup v  

Série Šest dekád 007

Filmová hvězda James Bond odstartovala svou zářnou cestu na plátnech kin v roce 1962. Od své první filmové mise se až do současné éry stále drží na vrcholu kinematografického světa. Přináší poutavou dávku neohroženého šarmu, odvahy a dobrodružství, které i přes svůj vývoj zůstává neměnnou konstantou. 

James Bond se stal ikonou nejen díky svým hrdinským činům, ale také díky futuristickým vynálezům, které v retrospektivě reflektují šest desetiletí. Bondovy technologické hračky nejenže posouvají hranice možností, ale také připomínají, že v oblasti špionáže jsou k dispozici prostředky, o kterých běžní smrtelníci mohou pouze snít. 

Britská mincovna The Royal Mint zachycuje tento fenomén prostřednictvím série Šest dekád 007 - Six Decades of 007. Šest emisí pro šest desetiletí bondovek uzavře závěrečná sedmá mince s celkovým ohlédnutím za celou sérií. Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 3.233.242.67

Holoubek koncern