Aktuální ceny: Cena zlata 1873.27 USD/oz   Cena stříbra 22.453 USD/oz   USD 23.110 Kč   EUR 24.310 Kč  
Nákup v  

Série Purely Brilliant Collection

Mince kolekce "Purely Brilliant" vznikly ve spolupráci Kanadské královské mincovny se společností Crossworks Manufacturing, předním zpracovatelem kanadských diamantů. Spojením mnoholetých zkušeností vzniklo jedinečné mistrovské dílo s nadčasovou uměleckou hodnotou.

Motivy mincí tvoří několik vrstev geometrických obrazců ražených v ultra vysokém reliéfu, které jsou uměleckou interpretací zářícího broušeného diamantu. Rozvržení odpovídá odrazům a lámání světla uvnitř briliantu. Do středu mince je vsazen diamant Forevermark™ Black Label vybroušený do vždy jiného briliantového brusu. Označení Black Label určuje krásu a vzácnost kamene získaného zodpovědnou těžbou. Je broušený do nejvyšší symetrie fazet tak, aby uvolnil oslnivé světlo diamantů Forevermark™. Exkluzivní brus je patentovaný kanadskou společností Crossworks Manufacturing Ltd., která se zabývá broušením diamantů na špičkové úrovni a tyto kanadské diamanty dodává do celého světa.

Diamanty patří mezi poslední kusy vytěžené z povrchového dolu Victor před jeho uzavřením v roce 2019. Diamantový důl byl otevřen v roce 2008 jako první komerční diamantový důl v Ontariu. Nachází se v odlehlé nížině James Bay, poblíž pobřežní komunity prvního národa Attawapiskat. Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 3.236.237.61

Holoubek koncern