Aktuální ceny: Cena zlata 2354.66 USD/oz   Cena stříbra 30.62 USD/oz   USD 23.120 Kč   EUR 24.780 Kč  
Nákup v  

Série mincovny Pressburg Mint

Soukromá mincovna Pressburg Mint se sídlem v Bratislavě obnovila po 300 letech staletou mincovní tradici hlavního města Slovenska. S využitím nových technologií a odlišným přístupem k designu razí kolekce mincí s nadčasovými tématy, která jsou srozumitelná po celém světě navzdory kulturním rozdílům.

Každoročně vydává nová zpracování na téma EquilibriumChronos, Vitat Humanitas, Terra, Icon a nově Magnus OpusCharakteristický a rozpoznatelný styl může být pro sběratele pojítkem mezi jednotlivými sériemi a ročníky předávající poselství lidstvu. 
Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 100.28.2.72

Holoubek koncern