Aktuální ceny: Cena zlata 2317.03 USD/oz   Cena stříbra 29.0915 USD/oz   USD 22.920 Kč   EUR 24.670 Kč  
Nákup v  

Série Australian Wedge-tailed Eagle

Velmi úspěšná série stříbrných investičních mincí od australské mincovny Perth Mint. Ražba mincí Australian Wedge-tailed Eagle byla zahájena v roce 2014. Pro každý ročník vzniká nový originální motiv. Autorem rubové strany je legenda mezi rytci a medailéry - John Mercanti. 

John Mercanti působil v americké US Mint na nejvyšší pozici hlavního rytce. Za celkových 36 let práce pro americkou mincovnu vytvořil rekordní počet návrhů mincí a medailí. Prestižní časopis Coin World ho v roce 2021 zařadil mezi nejvlivnější osobnosti světa mincovnictví. 

Jednu jeho práci znají téměř všichni. Je autorem rubové strany stříbrných investičních mincí American Eagle - motiv heraldického orla se 13 hvězdami nad hlavou. Tento motiv byl ražen do poloviny roku 2021, kdy ho nahradil nový Typ 2.Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 3.230.173.188

Holoubek koncern