Aktuální ceny: Cena zlata 1950.45 USD/oz   Cena stříbra 23.976 USD/oz   USD 21.610 Kč   EUR 23.780 Kč  
Nákup v  

Perth Mint - Rok Králíka 2023

Australská Lunární série III. zlatých investičních mincí a stříbrných investičních mincí, vydaných mincovnou Perth Mint, je věnována 12-ročnímu cyklu čínského lunárního kalendáře. Zahájena byla rokem 2020 znamením myši a končící v roce 2031 znamením vepře. 

Tyto investiční mince se staly jedněmi z nejoblíbenějších sběratelských mincí na světěHlavním důvodem popularity těchto mincí je jejich mimořádná kvalitaInvestiční mince lunární série jsou raženy tak precizně, že někteří investoři si mylně myslí, že tyto mince jsou raženy v kvalitě provedení proof. Vyvýšené motivy na minci jsou leštěny a kontrastují s matným až saténovým povrchem pozadí.

Mincovna Perth Mint ohlašuje emisi na 17. října 2022. Emise variant 5 Oz a 1 kg stříbra je posunuta bez bližšího upřesnění. Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 3.214.216.26

Holoubek koncern