Aktuální ceny: Cena zlata 2305.925 USD/oz   Cena stříbra 28.922 USD/oz   USD 22.980 Kč   EUR 24.630 Kč  
Nákup v  

Nejznámější zástupci zvířecí říše

Zvířata jsou neodmyslitelnou součástí našeho života, ať už žijeme v městském prostředí nebo na venkově. Mnohdy si však ani neuvědomujeme, jak důležitou roli hrají v ekosystémech a jaký mají vliv na naši planetu. Příběhy a detaily ze života živočichů jsou zajímavým tématem i pro numismatiky, kteří je rádi zobrazují na svých dílech. Nejčastěji se věnují zvířatům, která mají v mnoha kulturách významné místo. Například tygři jsou považováni za symbol síly a odvahy, zatímco sloni jsou spojováni s moudrostí a inteligencí.

Mince s motivy zvířat jsou také velmi oblíbené mezi sběrateli a tak stále vznikají nové série. Prohlédněte si s námi aktuální nabídku stříbrných a zlatých mincí. 


Akce
Limitovaná edice
Vyprodáno
 

Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 44.222.64.76

Holoubek koncern