Vzhledem k nařízení vlády ČR fungují naše prodejny v omezeném režimu. Veškeré objednávky nad 10 000 Kč zasíláme ZDARMA. Více info na stránce oznámení.

+420 232 003 050 – zákaznická linka

 po–pá 08:30–17:00
Košík
Informace
 Největší nabídka
Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 Diskrétní balení
Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 Garance výkupu
Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 5 kamenných prodejen
Praha, Brno, Ostrava, Liberec a Bratislava.
Na těchto prodejnách si můžete prohlédnout nebo vyzvednout Vaše zboží.
Přehled puncovních značek
České puncovní značky

Osobní konzultace zdarma

Proč se s námi přijít poradit?
V obchodu s investičními kovy patříme mezi nejsilnější společnosti na českém trhu. Jsme největší retailový obchodník v Česku, každý měsíc vyřídíme přes 2 500 objednávek, od roku 2006 jsme obsloužili více jak 120 000 spokojených zákazníků.Domluvit konzultaci

Naše nabídka mincí a slitků zahrnuje všechny podstatné celosvětově likvidní investiční produkty ze zlata a stříbra. Pravidelně ji doplňujeme o vybrané zajímavé pamětní mince tuzemské i zahraniční provenience. V našem portfoliu najdete i alternativní investiční kovy, platinu a palladium.

Díky dlouhodobému působení v oboru jsme si vybudovali vynikající vztahy se zavedenými světovými distributory investičních mincí a slitků. Máme nejkratší možné distribuční cesty a nabízíme zlato prémiových značek za výhodné ceny. Získali jsme velké množství zkušeností s nákupem, prodejem i zpětným výkupem investičních kovů.


Co Vám nabízíme
Nabízíme nezávaznou schůzku u dobré kávy v Praze, Brně, Ostravě, Liberci a Bratislavě. Odpovíme na všechny Vaše otázky o investičních kovech.

Objasníme Vám výhody a nevýhody investování do zlata, stříbra, alternativních kovů, slitků a mincí. Vysvětlíme, jaký je rozdíl mezi investičními a pamětními mincemi a pro koho jsou určeny. Nastíníme, jaké světové události mají vliv na tržní cenu zlata a stříbra.

Cílem schůzky není prodat, ale předat Vám informace. Rozhodnutí o tom, zda své peníze investujete do zlata, stříbra, nebo něčeho úplně jiného, je plně ve Vašich rukou.

Jsme diskrétní
Důvěra je v obchodě s investičními kovy na prvním místě. Nic neskrýváme, jsme diskrétní. Vždy se snažíme vyjít vstříc a nabídnout zákazníkovi řešení ušité na míru.

V případě zájmu klikněte níže a vyplňte, prosím, přiložený formulář s žádostí o konzultaci a my se Vám ozveme. Pokud preferujete telefonickou domluvu na termínu Vaší konzultace, kontaktujte, prosím, konkrétního investičního poradce na nejbližší prodejně Zlaťáků