+420 232 003 050 – zákaznická linka

 po–pá 08:30–17:00

Informace

 

Největší nabídka

Máme největší nabídku sběratelských mincí na trhu.
 

Diskrétní balení

Jistě oceníte naše pečlivě zabalené, pojištěné a diskrétně označené zásilky.
 

Garance výkupu

Co prodáváme, to také umíme od Vás koupit.
 

5 kamenných prodejen

Prohlédněte si zboží na prodejnách v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě.
Zboží si můžete též vyzvednout na našem POINT místě v Liberci.
Máme s Puncovním úřadem uzavřenou dohodu o umožnění kontrolních internetových nákupů.

Osobní konzultace zdarma

Proč se s námi přijít poradit?
V obchodu s investičními kovy patříme mezi nejsilnější společnosti na českém trhu. Jsme největší retailový obchodník v Česku, každý měsíc vyřídíme přes 2 500 objednávek, od roku 2006 jsme obsloužili více jak 120 000 spokojených zákazníků.Domluvit konzultaci
Naše nabídka mincí a slitků zahrnuje všechny podstatné celosvětově likvidní investiční produkty ze zlata a stříbra. Pravidelně ji doplňujeme o vybrané zajímavé pamětní mince tuzemské i zahraniční provenience. V našem portfoliu najdete i alternativní investiční kovy, platinu a palladium.

Díky dlouhodobému působení v oboru jsme si vybudovali vynikající vztahy se zavedenými světovými distributory investičních mincí a slitků. Máme nejkratší možné distribuční cesty a nabízíme zlato prémiových značek za výhodné ceny. Získali jsme velké množství zkušeností s nákupem, prodejem i zpětným výkupem investičních kovů.


Co Vám nabízíme
Nabízíme nezávaznou schůzku u dobré kávy v Praze, Brně, Ostravě, Liberci a Bratislavě. Odpovíme na všechny Vaše otázky o investičních kovech.

Objasníme Vám výhody a nevýhody investování do zlata, stříbra, alternativních kovů, slitků a mincí. Vysvětlíme, jaký je rozdíl mezi investičními a pamětními mincemi a pro koho jsou určeny. Nastíníme, jaké světové události mají vliv na tržní cenu zlata a stříbra.

Cílem schůzky není prodat, ale předat Vám informace. Rozhodnutí o tom, zda své peníze investujete do zlata, stříbra, nebo něčeho úplně jiného, je plně ve Vašich rukou.

Jsme diskrétní
Důvěra je v obchodě s investičními kovy na prvním místě. Nic neskrýváme, jsme diskrétní. Vždy se snažíme vyjít vstříc a nabídnout zákazníkovi řešení ušité na míru.

V případě zájmu klikněte níže a vyplňte, prosím, přiložený formulář s žádostí o konzultaci. Pokud preferujete telefonickou konzultaci, volejte na tel. +420 232 003 057 v pracovních dnech od 8:00 do 15:00.