Aktuální ceny: Cena zlata 1669.32 USD/oz   Cena stříbra 18.988 USD/oz   USD 25.030 Kč   EUR 24.530 Kč  
Nákup v  

Investiční zlato - osobní konzultace zdarma

Proč se s námi přijít poradit?

V obchodu s investičními kovy patříme mezi nejsilnější společnosti na českém trhu. Jsme největší retailový obchodník v Česku, každý měsíc vyřídíme přes 2 500 objednávek, od roku 2006 jsme obsloužili více jak 120 000 spokojených zákazníků. Naše nabídka mincí a slitků zahrnuje všechny podstatné celosvětově likvidní investiční produkty ze zlata a stříbra. Pravidelně ji doplňujeme o vybrané zajímavé pamětní mince tuzemské i zahraniční provenience. V našem portfoliu najdete i alternativní investiční kovy, platinu a palladium. Díky dlouhodobému působení v oboru jsme si vybudovali vynikající vztahy se zavedenými světovými distributory investičních mincí a slitků. Máme nejkratší možné distribuční cesty a nabízíme zlato prémiových značek za výhodné ceny. Získali jsme velké množství zkušeností s nákupem, prodejem i zpětným výkupem investičních kovů.

Co Vám nabízíme

Nabízíme nezávaznou schůzku u dobré kávy v Praze, Brně, Ostravě, Liberci, Bratislavě a Košicích. Odpovíme na všechny Vaše otázky o investičních kovech. Objasníme Vám výhody a nevýhody investování do zlata, stříbra, alternativních kovů, slitků a mincí. Vysvětlíme, jaký je rozdíl mezi investičními a pamětními mincemi a pro koho jsou určeny. Nastíníme, jaké světové události mají vliv na tržní cenu zlata a stříbra.

Cílem schůzky není prodat, ale předat Vám informace. Rozhodnutí o tom, zda své peníze investujete do zlata, stříbra, nebo něčeho úplně jiného, je plně ve Vašich rukou.

Jsme diskrétní

Důvěra je v obchodě s investičními kovy na prvním místě. Nic neskrýváme, jsme diskrétní. Vždy se snažíme vyjít vstříc a nabídnout zákazníkovi řešení ušité na míru.

V případě zájmu klikněte níže a vyplňte, prosím, přiložený formulář s žádostí o konzultaci a my se Vám ozveme. Pokud preferujete telefonickou domluvu na termínu Vaší konzultace, kontaktujte, prosím, konkrétního investičního poradce na nejbližší prodejně Zlaťáků.Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 18.208.132.74

Holoubek koncern