Aktuální ceny: Cena zlata 2381.03 USD/oz   Cena stříbra 31.005 USD/oz   USD 22.810 Kč   EUR 24.630 Kč  
Nákup v  

Vyhlášení soutěže o zlaté cihličky v rámci závodu Rallye Dakar

Zajímavost
20.2.2023 | Zlaťáky
V období od 5. do 11. ledna 2023 jste mohli soutěžit se společností Zlaťáky.cz o tři zlaté investiční slitky Fortuna Pamp v celkové hodnotě přes deset tisíc korun.


Stačilo pozorně sledovat pořad Rallye Dakar na televizní stanici Nova Action a správně zodpovědět soutěžní otázky. Ze správných odpovědí byli nakonec vylosování tři výherci.

Jak jste se mohli zúčastnit? Bylo potřeba správně zodpovědět soutěžní otázku, která byla vyhlášena v pořadu Rallye Dakar 2023 vysílaném na Nova Action, a svoji odpověď zaslat e-mailem na adresu soutez.dakar@nova.cz nejpozději 15 minut od vyhlášení soutěžní otázky. V textu zprávy bylo třeba kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt, případně věk (bude-li se jednat o soutěž s omezením věku).

Zlaťáky.cz jsou mimo jiné hrdým partnerem a sponzorem týmu Buggyra Racing, který se účastnil závodu Dakar 2023.

Výherci:

Jan Nosálek – Zlín

Blanka Kiršnerová – Stráž nad Nisou

Petr Henčl – Mezholezy

Výhercům byly ceny osobně předány na prodejnách Zlaťáků.

Gratulujeme!


Pravidla soutěže

V rámci každé soutěže může soutěžící zaslat pouze jeden e-mail s odpovědí na soutěžní otázku. E-maily, které nebudou obsahovat tyto údaje, nebudou do soutěže zařazeny. Přejeme hodně štěstí!
Další aktuality
Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 3.215.16.238

Holoubek koncern