Aktuální ceny: Cena zlata 2334.945 USD/oz   Cena stříbra 30.2565 USD/oz   USD 23.070 Kč   EUR 24.750 Kč  
Nákup v  

PAMP - výrobce investičního zlata a stříbra

O PAMP

PAMP je nezávislá prestižní švýcarská rafinérie. Od ostatních se odlišuje svým jedinečným způsobem zpracování drahých kovů. Své produkty opatřuje ražbou dekorativních vzorů a reliéfů, tím zvyšuje uměleckou hodnotu slitků a mincí. Precizní technologické zpracování v kombinaci s estetickou hodnotou povyšuje běžné pojetí zlatých a stříbrných investičních slitků a pamětních mincí na zcela jinou úroveň. Hledáte-li prestižní dárek a toužíte-li po výjimečném produktu, neváhejte o mincovně a rafinérii PAMP ani minutu. Do povědomí celého světa se mincovna PAMP zapsala svými legendárními slitky s vyobrazením Fortuny, římské bohyně šťastné náhody.

Historie

Společnost Produits Artistiques Métaux Précieu známá pod zkratkou PAMP byla založena ve Švýcarsku v roce 1977. Díky své nezávislosti si mohla dovolit vydat jinou cestou než ostatní mincovny a rafinérie. Stala se průkopníkem ve své činnosti. Vyniká profesionálním přístupem, rychlostí a inovátorskými metodami. Jako jediná na světě vyrábí vysoce kvalitní ražené zlaté cihly v gramážích nad 250 g. Drží si prvenství v dodávání litých investičních ingotů centrálním bankám. Své silné postavení dokládá i tím, že ovládá přes polovinu světového trhu investičních cihel do jednoho kilogramu. Vyvinula vlastní technologii VERISCAN, která umožňuje v sekundě ověřit pravost slitků a mincí.

Zlaté slitky

Zlaté slitky PAMP jsou z uměleckého pohledu nejlépe zpracované. Splňují i velmi přísné standardy londýnské burzy Good Delivery, takže je přijímají všechny světové trhy. Na zadní straně je vyobrazena Fortuna, římská bohyně štěstí. Její figura je pro švýcarskou rafinérii PAMP typická. Zlaté slitky s Fortunou jsou velmi oblíbené a žádané, a to nejen ve střední Evropě. Ochranný plastový obal, ve kterém je zlatý slitek uložen, slouží zároveň jako certifikát pravosti.

Stříbrné slitky

Milovníci stříbra ocení slitky z tohoto drahého kovu s vyobrazením bohyně štěstí Fortuny. Precizní technologické i umělecké zpracování z 999,0 čistého stříbra odpovídá londýnskému standardu Good Delivery. Vlastníci stříbrných slitků PAMP si mohou být jisti, že jsou směnitelné na všech světových trzích. Stříbro v poslední letech získává u investorů značnou oblibu. Švýcarské slitky ze stříbra jsou vhodným doplněním v portfoliu investic do drahých kovů.


Na objednávku (31 pracovních dní)
20 882 Kč
Na objednávku (31 pracovních dní)
94 749 Kč
Na objednávku (14 pracovních dní)
39 249 Kč
Na objednávku (10 pracovních dní)
470 063 Kč
Online výkupní cena
Vyprodáno
 
Online výkupní cena
Vyprodáno
 

Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 3.236.83.154

Holoubek koncern