Aktuální ceny: Cena zlata 1713.57 USD/oz   Cena stříbra 20.807 USD/oz   USD 24.990 Kč   EUR 24.480 Kč  
Nákup v  

Zlatá medaile Dukát k narození dítěte 2010 TIP NA DÁREK

21.7.2010
zlata_medaile_dukat_k_narozeni_ditete_2010 Narodilo se Vám nebo Vašim známým dítě? Přemýšlíte nad dárkem? Chcete dítěti věnovat originální dárek? Právě u nás můžete zakoupit originální dárek, který se i do budoucna bude zhodnocovat.
Narodilo se Vám nebo Vašim známým dítě? Přemýšlíte nad dárkem? Chcete dítěti věnovat originální dárek? Právě u nás můžete zakoupit originální dárek, který se i do budoucna bude zhodnocovat.

Zlatá pamětní medaile Pamětní medaile z ryzího zlata s půvabným motivem miminka v náručí matky je originální dárek k narození miminka. Stará Česká tradice nám říká, že dát dukát miminku do kolíbky znamená přát mu život bez nouze. Dukát se v českých zemích zabydlel a stal se krásným dárkem i investicí. V ceně této zlaté medaile je i vínově červená dárková krabička spolu s certifikátem České MincovnyOvěřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 3.236.52.68

Holoubek koncern