Aktuální ceny: Cena zlata 1660.63 USD/oz   Cena stříbra 19.028 USD/oz   USD 25.130 Kč   EUR 24.580 Kč  
Nákup v  

Veletrh Sběratel 2013

23.9.2013
veletrh_sberatel_2013_zlataky_cz Ve dnech od 5. - 7. září 2013 proběhla v Praze na výstavišti PVA EXPO jedna z největších sběratelských událostí v České republice, veletrh Sběratel 2013, na kterém jsme nemohli chybět ani my - zlataky.cz.

Ve dnech od 5. - 7. září 2013 proběhla v Praze na výstavišti PVA EXPO jedna z největších sběratelských událostí v České republice, veletrh Sběratel 2013, na kterém jsme nemohli chybět ani my - zlataky.cz.

Zlataky.cz pro vás připravili velký výběr exkluzivních zahraničních zlatých a stříbrných mincí, zlatých a stříbrných pamětních mincí ČR a samozřejmě výběr zlatých a stříbrných investičních slitků a mincí od světoznámých výrobců. Součástí naší výstavy byly i akční nabídky na některé investiční slitky a mince, které jste mohli nakoupit za velmi výhodné ceny pouze na tomto veletrhu!

Chtěli bychom tímto poděkovat všem sběratelům, ne-sběratelům či kolemjdoucím, kteří zavítali k našemu stánku a stali se tak spolu s námi součástí této výjimečné události. Těšíme se na vás již příští rok. Vaše Zlataky.cz .

Veletrh Sběratel - největší setkání sběratelů Východ - Západ

Mezinárodní veletrh Sběratel je největším setkáním sběratelů ve střední a východní Evropě. Od založení v roce 1998 je cílem Sběratele vybudovat v Praze sběratelskou akci srovnatelnou se zavedenými veletrhy v západní Evropě. Široká nomenklatura zahrnuje filatelii, numismatiku, minerály, drahé kameny, karty, historické pohlednice, plakáty a další sběratelství. Na své si zde přijdou odborníci, obchodníci i sběratelé z řad laické veřejnosti. Jak řekl básník a sběratel J. W. Goethe: "Sběratelé jsou šťastní lidé".

Každoročně na veletrhu vystavuje a prodává na 260 vystavovatelů ze 36 zemí a jeho kvalita je na stejné úrovni jako u zavedených evropských veletrhů. Veletrh Sběratel je organizován zkušeným týmem pracovníků agentury, která připravovala, mimo jiné, Světovou výstavu poštovních známek Praga 2008. Veletrh vždy provází velká pozornost ze strany médií, informace o jeho konání se objevuje v televizních zprávách a rozhlasových stanicích a většině významných deníků. Sběratel se koná pod záštitou České pošty, Svazu českých filatelistů a České numismatické společnosti. Každý rok veletrh navštíví na 12 000 návštěvníků.

Sběratel má celorepublikový význam (jen každý třetí návštěvník byl v roce 2009 z Prahy) s přesahem do okolních států (nejčastěji Německo, Slovensko, Polsko, Velká Británie a Rusko).

Jen na Sběrateli lze získat řadu příležitostných razítek, jako například pošty OSN. Řada vystavovatelů vydává ke Sběrateli raritní sběratelské kousky, které se váží přímo k veletrhu.

Sběratel je vyhledávanou akcí všemi, kteří chtějí výhodně uložit své peníze do trvalých komodit jako jsou mince, medaile, poštovní známky nebo investiční slitky.Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 3.235.65.220

Holoubek koncern