Aktuální ceny: Cena zlata 1632.18 USD/oz   Cena stříbra 18.557 USD/oz   USD 25.480 Kč   EUR 24.550 Kč  
Nákup v  

Státní zástupce v Montaně vyžaduje plat ve zlatě nebo ve stříbře

27.11.2012
Flag_of_Montana MONTANA: Americký republikánský státní zástupce Jerry O'Neil z Montany požaduje, aby mu byla vyplacena mzda ve zlatých nebo stříbrných mincích namísto dolaru. "Nikdo nepochybuje o tom, že zlato a stříbro...

MONTANA: Americký republikánský státní zástupce Jerry O'Neil z Montany požaduje, aby mu byla vyplacena mzda ve zlatých nebo stříbrných mincích namísto dolaru.

silver_gold_bars_coins_perth_argor

Jerry O'Neil - člen republikánské strany USA - velmi často zmiňuje své obavy z papírové měny, která je podle něj na pokraji zhroucení. "Nikdo nepochybuje o tom, že zlato a stříbro bude hrát stále větší roli ve světové ekonomice".

Nicméně úřad legislativních služeb v Montaně zamítl požadavek O'Neila, který je dlouholetým zastáncem Rona Paula, bývalého Texaského kongresmana a celoročního prezidentského kandidáta, který obhajuje návrat ke zlatému standardu.

Legislativní právník Montany Jaret Coles reagoval minulý týden pro týdeník Flathead Beacon na dopis O'Neila takto, "ani americká ústava, ani zákon státu Montana nevyžaduje agenturu, která by splácela dluhy zlatem a stříbrem".

Coles vysvětlil ve svém dopise, že pokud si zákonodárný člen přeje být zaplacen ve zlatě nebo ve stříbře "může být možná představena bankovka, která by dosáhla tohoto výsledku".

O'Neil toto doporučení nebere vážně a věří v jiné a snažší možnosti. Tento požadavek byl založen na obavách voličů, kteří mu neustále připomínají $17 biliónový státní dluh. O'Neil trvá na tom, že Amerika by neměla tento problém, pokud by měla měnu krytou zlatem.

Zákonodárci v Montaně jsou běžně placeni 10.33 dolarů na hodinu. O'Neil tím přirovnává svůj plat 1800 dolarů měsíčně tržní hodnotě zlaté mince American Eagle 2012 Proof o váze jedné unce.

bars_argor_500g_100g


Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 100.25.42.211

Holoubek koncern