Aktuální ceny: Cena zlata 1662.86 USD/oz   Cena stříbra 18.852 USD/oz   USD 25.000 Kč   EUR 24.490 Kč  
Nákup v  

Pro investory stříbro zůstává králem

1.6.2012
silver_stocks Nejen, že stříbro překonalo všechny ostatní drahé kovy v prvních třech měsících roku 2012, ale prakticky zdvojnásobilo svou hodnotu od roku 2010, což ho staví do role naprosté ...
scottsdale_cihly_stribro

LONDON: Stříbro téměř zdvojnásobilo svou hodnotu od roku 2010. Ekonomický růst a úleva budou pravděpodobně silné faktory pro zvýšení ceny zlata a stříbra.

Navíc, slábnoucí globální těžba stříbra a stále zvyšující se globální poptávka, pravděpodobně namíří ceny stříbra výš a výš.

Nejen, že stříbro překonalo všechny ostatní drahé kovy v prvních třech měsících roku 2012, ale prakticky zdvojnásobilo svou hodnotu od roku 2010, což ho staví do role naprosté jedničky pro investory. Zlato zažilo přibližně šedesáti procentní nárůst ve stejném časovém rámci.

Stephen M Smith, který je řídícím členem Smith McKenna, LLC se obává, že u stříbra lidé dají na rizikové předpovědi analytiků, zatímco ve skutečnosti, čísla vyprávějí úplně jiný příběh.

Stříbro, silná investice

Podle nedávno vydané World Silver Survey od GFMS, globální těžba (zásoby) stříbra vzrostla pouze o 1,4% v průběhu roku 2011, ačkoli poptávka v průmyslu a podpora investorů je nadále velmi silná.

Tato zpráva odůvodňuje potenciál pro vyšší ceny stříbra v blízké budoucnosti, jelikož celková poptávka a průmyslové využití roste, navzdory omezené výrobě a zásobám.

Smith radí, jak je důležité mít patřičné znalosti, a varuje před riziky nákupu ETF, futures nebo akcií. Je nesmírně důležité vlastnit fyzický majetek a ne deriváty.

Smith nedávno oznámil několik obrovských změn pro Smith McKenna a snaží se ještě více rozšířit investování do drahých kovů.

stribrne_investicni_mince_display


Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 44.192.26.60

Holoubek koncern