Aktuální ceny: Cena zlata 1712.13 USD/oz   Cena stříbra 20.764 USD/oz   USD 24.990 Kč   EUR 24.480 Kč  
Nákup v  

Pozvánka na veletrh a výstavu

11.9.2008

Pozvánka na Mezinárodní veletrh Sběratel a Světovou výstavu poštovních známek PRAGA

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost navštívit největší veletrh a sběratelskou akci ve střední a východní Evropě. Jak dokazují minulá léta a ohlášená zvučná jména vystavovatelů z Čech i zahraničí půjde o srovnatelné akce se zavedenými veletrhy v Evropě. V Praze tak budete moci vidět vedle sebe experty i obchodníky.

Pozvánka na Mezinárodní veletrh Sběratel a Světovou výstavu poštovních známek PRAGA

Mezinárodní veletrh Sběratel, se soustřeďuje hlavně na filatelii, pohlednice a numismatiku, ale také na telefonní karty a minerály. Koná se každoročně na Výstavišti v Praze od roku 1998.
Každým rokem se veletrhu účastní přes 200 poštovních správ, mincoven, obchodníků a sběratelů z více než 30 zemí. Za tři dny jej shlédne kolem 12 tisíc návštěvníků, přičemž každý šestý je ze zahraničí.
Veletrh se stal nejen díky velkému rozsahu, ale také svou vysokou výstavářskou, organizační a společenskou úrovní nejdůležitější sběratelskou akcí ve střední a východní Evropě. Je určen nejen sběratelům, ale také nejširší veřejnosti.
Záštitu nad touto akcí mají Česká pošta, Svaz českých filatelistů a Česká numismatická společnost. Ve všech sběratelských oborech je návštěvníkům k dispozici bezplatná znalecká a poradenská služba.
V roce 2008 se mezinárodní veletrh Sběratel koná společně se Světovou výstavou poštovních známek PRAGA. Očekává se, že na tuto společnou akci se přijde podívat na 30.000 návštěvníků.

Vstupné - platí rovněž na Světovou výstavu poštovních známek PRAGA rovněž na Výstavišti a také v Poštovním muzeu:
jednodenní 80 Kč
permanentní 200 Kč
ženy zdarma
mládež do 18 let zdarma

Otevírací doba:
pátek a sobota: 10 - 18 hodin
neděle: 10 - 16 hodin

Místo: Výstaviště Praha 7 - Holešovice
Termín: 12. - 14. září 2008

Jak se dostat na Výstaviště?
Metrem trasa C, stanice Nádraží Holešovice a tramvají č.5, 12, 14, 15 a 17

Jak se dostat do Poštovního muzea?
Metrem trasa B, stanice nám. Republiky a tramvají č. 5


Plánek převzat od: Partners Advertising, s. r. o.Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 3.236.52.68

Holoubek koncern