Aktuální ceny: Cena zlata 1763.1 USD/oz   Cena stříbra 19.675 USD/oz   USD 24.160 Kč   EUR 24.550 Kč  
Nákup v  

Nová služba indické pošty

25.10.2008

Indická pošta spustila novou originální službu, a to prodej 24 karátového zlata. Tento prodej se Indická pošta chystá provozovat po celém území Indie.

Indická pošta spustila novou originální službu, a to prodej 24 karátového zlata. Tento prodej se Indická pošta provozovat po celém území Indie.

První krok tohoto pilotního programu byl spuštěn ve středu 15. října prodejem zlatých mincí v populárních váhových jednotkách: 0,5 g, 1 g, 5 g a 8 g. Prozatím jsou tyto čtyři mince k dostání ve 102. poštovních úřadech ve velkých městech Delhi, Maharashtra, Gujarat and Tamil Nadu Circles. Očekává se, že služba bude rozšiřována s ohledem na poptávku i do venkovských poštovních úřadů.

Nová služba je zajišťována ve spolupráci s World Gold Council a Reliance Money. Každá zlatá mince je balena v zapečetěném obalu a s certifikátem.Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 3.238.252.196

Holoubek koncern