Aktuální ceny: Cena zlata 1712.13 USD/oz   Cena stříbra 20.764 USD/oz   USD 24.990 Kč   EUR 24.480 Kč  
Nákup v  

Nehoda v Kanadské královské mincovně

13.6.2011
royal_canadian_mint_logo OTTAWA - záchranná služba byla přivolána 27. května přibližně v 10:00 k nehodě v rafinérii kanadské královské mincovny v Ottawě, která nedávno oslavila 100. výročí. Vyšetřování nehody stále pokračuje.

OTTAWA- záchranná služba byla přivolána 27. května přibližně v 10:00 k nehodě v rafinérii kanadské královské mincovny v Ottawě, která nedávno oslavila 100. výročí.

Zpráva záchranné služby říká, že do systému odpadních vod kanadské rafinérie unikly nebezpečné chemické látky. Pro jistotu tři zaměstnanci kanadské mincovny, kteří byli vystaveni výparům, byli okamžitě převezeni do místní nemocnice.

Vyšetřování nehody stále pokračuje a chod mincovny nebyl nijak omezen. Skeptici, ale tvrdí, že tato nehoda by mohla ovlivnit správný chod ražby a dodávky. Zároveň doporučují včasný nákup mincí, než se projeví následky této nehody.Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 3.236.52.68

Holoubek koncern