Aktuální ceny: Cena zlata 2420.005 USD/oz   Cena stříbra 31.4355 USD/oz   USD 22.670 Kč   EUR 24.680 Kč  
Nákup v  

Zlaťáky podpořily nadační fond REGI BASE I.

Pomáháme
30.5.2023 | Zlaťáky

Pokud se ocitneme v ohrožení, hledáme bezpečí a ochranu a spoléháme na pomoc profesionálů, kteří si tento úkol zvolili jako svou profesi. Jedná se o hasiče, policisty, záchranáře, zdravotníky a v neposlední řadě také vojáky.Tito hrdinové dnešní doby mohou při plnění svého poslání utrpět vážná zranění. Často se potýkají s dlouhodobými následky na svém fyzickém i duševním zdraví a jejich život se převrátí doslova naruby.

Naštěstí jsou tu lidé, kteří si uvědomují, že jim máme být za co vděční. Nadační fond REGI Base I. se zaměřuje na podporu válečných veteránů, hasičů, policistů a členů záchranných složek. Vybrané finanční prostředky umožňují poskytnout potřebnou péči, lékařskou pomoc, psychologickou podporu a další služby, které mohou těmto hrdinům pomoci se zotavit a znovu se zapojit do života po náročných zkušenostech z boje.

Povinnost přispět na tyto účely cítí i naše společnost Zlaťáky.cz, která 25. května předala nadaci finanční dar v hodnotě 50000 Kč. Stalo se tak při příležitosti křtu nové knihy "REGI - Skutečný příběh elitního vojáka" v bunkru na Starém Městě v Praze. Kniha vypráví příběh Jiřího “Regiho” Schamse, člena bývalé elitní skupiny Útvaru speciálních operací Vojenské Armády ČR, který patřil bezpochyby mezi nejznámější české novodobé válečné veterány. Jiří Schams byl v roce 2008 těžce zraněn při útoku sebevražedného atentátníka v Afghánistánu a jeho neuvěřitelný boj s následky svých zranění je pro mnoho lidí velkou inspirací.


 


Další aktuality
Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 44.210.83.132

Holoubek koncern