Aktuální ceny: Cena zlata 2353.17 USD/oz   Cena stříbra 30.5965 USD/oz   USD 23.120 Kč   EUR 24.780 Kč  
Nákup v  

Zlatá rez na mincích ČNB - Mikulov

Novinka
23.3.2023 | Zlaťáky

UPOZORNĚNÍ: Pokud jste u naší společnosti v minulosti zakoupili minci ze série Městské památkové rezervace - MIKULOV, tak doporučujeme jejich pečlivou kontrolu.
Na mincích se objevuje tzv. "zlatá rez". Zpravidla má podobu malých červených teček.Pokud se to týká i vašich mincí, tak nabízíme bezplatnou možnost mince vyměnit.

Postup: Osobně na jakékoliv prodejně od Vás do 14.4.2023 mince převezmeme. Mince musí být zabalena v původní neporušené kapsli a etui. U mince nesmí chybět nepoškozený certifikát ČNB.

(Pokud nemáte možnost dostavit se na prodejnu, tak napište email na info@zlataky.cz a my vám zašleme instrukce pro korespondenční výměnu).


Vaše

ZLAŤÁKY.CZDalší aktuality
Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 100.28.2.72

Holoubek koncern