Aktuální ceny: Cena zlata 2355.175 USD/oz   Cena stříbra 30.666 USD/oz   USD 23.120 Kč   EUR 24.770 Kč  
Nákup v  

Petr Pavel je nový český prezident. Gratulujeme!

Novinka
9.3.2023 | Zlaťáky

„Slibuji věrnost České republice. Slibuji, že budu zachovávat její ústavu a zákony. Slibuji na svou čest, že svůj úřad budu zastávat v zájmu všeho lidu a podle svého nejlepšího vědomí a svědomí,“ pronesl při slavnostní inauguraci ve Vladislavském sálu Petr Pavel, nový český prezident.Tímto bychom chtěli Petru Pavlovi jménem společnosti Zlaťáky.cz pogratulovat k nové funkci a také k úspěšné prezidentské kampani. Oceňujeme především to s jakou lehkostí se on a jeho tým vypořádal se smyšleným parte na falešném webu. "No time to die - Ano, žiju a nikdy jsem nemyslel, že to budu muset napsat na sociální sítě", uvedl tenkrát zvolený prezident Petr Pavel a přidal příspěvek, kde vystupuje v roli Jamese Bonda.

U příležitosti prezidentské debaty v Karlovarské krajské knihovně jsme mu měli možnost předat stříbrný slitek 007 jako symbolické gesto k této povedené komunikaci na sociálních sítích.

Zde si můžete prohlédnout všechny produkty s tematikou Jamese Bonda. Právě teď máme v prodeji unikátní zlatou minci s diamanty vydanou k 60. “bondovskému” výročí v roce 2022.

foto Stanislava Petele, Karlovarský krajDalší aktuality
Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 100.28.2.72

Holoubek koncern