Aktuální ceny: Cena zlata 2378.905 USD/oz   Cena stříbra 30.786 USD/oz   USD 22.820 Kč   EUR 24.630 Kč  
Nákup v  

Heraeus - výrobce investičního zlata a stříbra

O Heraeus

Německá rodinná společnost Heraeus je jedním z nejstarších zpracovatelů drahých kovů v Evropě. Specializuje se na investiční zlato a platinu. Zákazníci těží z inovativních technologií a řešení založených na rozsáhlých materiálových znalostech a špičkových technologiích. Jejich závody se nacházejí v Německu, Jižní Africe i Asii. V roce 2018 otevřeli v Číně nejmodernější továrnu na zpracování drahých kovů na světě.

Historie

Kořeny německé společnosti sahají do rodinné lékárny založené v roce 1660. Postupně se do jejich oblasti zájmu v 19. století přidalo zpracování zlata. Dnes skupina Heraeus zahrnuje podniky v oblasti životního prostředí, elektroniky, zdravotnictví a průmyslových aplikací. Heraeus je předním poskytovatelem služeb a produktů v oblasti investičních kovů. Spojuje všechny činnosti související s komplexními odbornými znalostmi v této oblasti – od obchodování s výrobky ze zlata, stříbra, nebo platiny až po jejich recyklaci.

Zlaté a stříbrné slitky

Německé zlaté slitky z 24 karátového zlata odpovídají londýnskému standardu Good Delivery, takže jsou uznávané na všech světových trzích. Doklady autenticity, jako je logo dodavatele, rafinéra, unikátní číslo, ryzost, váha jsou označeny na svrchní straně slitku. Přední strana slitku označuje výrobce, čistou váhu v gramech, ryzost, identifikační číslo a logo společnosti Heraeus. Zadní strana slitku je čistá bez nápisů, výjimkou jsou slitky Multicard, MultiDisc a Kinebar kde je vyobrazeno logo.

Některé zlaté slitky mají na zadní straně logo výrobce provedené laserem speciální holografickou technikou Kinebar®. Při změně úhlu dopadajícího světla se obraz na slitku postupně mění a vytváří efekt pohybujícího se obrazu. Tato technologie je světový unikát.


Online výkupní cena
Poslední kus!
Skladem
57 700 Kč
Na objednávku (10 pracovních dní)
1 881 850 Kč

Ověřeno zákazníky
Dodavatelé
Obsah tohoto webu nelze v žádném případě brát jako investiční doporučení. Uveřejněné články a analýzy je třeba vnímat jako subjektivní názory zaměstnanců společnosti SAFE HERITAGE, a.s.
Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na Stránkách nemá povahu právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi vámi a námi. Publikování nebo další šíření obsahu webu zlataky.cz je bez předchozího písemného souhlasu společnosti SAFE HERITAGE, a.s. zakázáno. Copyright © 2022 SAFE HERITAGE, a.s. | Vaše IP adresa je: 3.239.95.36

Holoubek koncern